11 Stycznia zagra w Hajnówce zespół OXIDE

11 stycznia podczas finału WOŚP zagra w Hajnówce Zespół OXIDE. Oxide pojawi się na scenie już o  godz 18-tej. Na licytacji po koncercie będzie można otrzymać Limitowaną płytę z najnowszymi utworami Zespołu OXIDE oraz koszulę ludową „Soroczkę„.

oxide-1

Historia OXIDE i to co mówią o sobie członkowie Zespołu.

Latem 2012 powstał pierwszy Videoclip „Waniuszka”. Celowo został nagrany w takiej scenerii, podparty kontrowersyjnymi obrazkami. Z tego względu jest dostępny tylko w internecie. Klip zyskiwał z dnia na dzień coraz więcej wyświetleń, a członkowie zespołu zyskiwali Fanów. Pewnego dnia Manager Jarek dostał telefon z wytwórni muzycznej z propozycją nagrania całej płyty utrzymanej w klimacie Folkowym.

14 Lipca 2013 w Szydłowcu, podczas II Festiwalu Dance i Disco Polo Ziemi Szydłowieckiej, zespół OXIDE zajął 1 Miejsce w kategorii Najlepszy Młody Zespół. W Listopadzie 2013 odbyła się premiera debiutanckiej płyty „Pa Swojomu”. Płyta okazała się strzałem w dziesiątke. Nabywają ją nie tylko ludzie w Polsce, ale i poza nią.

Do chwili obecnej powstały 3 teledyski promujące płytę:

  • „Waniuszka”(wersja zakazana),
  • „Tapala”, którego Premiera odbyła się na Antenie TV DISCO, gdzie jest nadal emitowana, oraz w TVS i TV JARD, DISCO POLO MUSIC i POLO TV,
  • trzecim, najnowszym Videoclipem jest autorska „Marusia”. Premiera odbyła się 8 Marca b.r. w programie „Discostacja” na antenie ITV. potem w TV DISCO, POLO TV, TV JARD i TVS.

1 Września 2014 ukazał się 4 Teledysk, do Polskiego utworu „Ach Aniu”. Emitowany jest w POLO TV, TV DISCO, ITV, Disco Polo Music, TV Jard. 12 Lipca 2014 w Szydłowcu, podczas III Festiwalu Ziemi Szydłowieckiej, zespół „OXIDE” zwyciężył konkurs w kategorii muzycznej „FOLK ROKU”.

„OXIDE” to Idealna Oprawa Muzyczna na: wesela, bankiety, studniówki, festyny, koncerty. Kapela głównie gra na weselach. Członkowie Zespołu przerwy ograniczają do MINIMUM (ciepłe posiłki), oraz nie spożywają Alkoholu w pracy. Podczas Wesel na których Każdy znajdzie coś Dla Siebie… od Muzyki do tańca, zabaw oczepinowych, stylu prowadzenia imprezy, biesiady przy stołach i możliwości śpiewania z zespołem, konkursów z nagrodami, aż po nie zapomniany ból nóg od tańczenia do białego rana.

Skład Zespołu OXIDE

  • Anna Gawryluk – chórki, instrumenty klawiszowe.
  • Jarosław Gawryluk – główny vocal, instrumenty klawiszowe, tamburyn.
  • Dymitr Gawryluk – akordeon, instrumenty klawiszowe, harmonijka ustna, chórki.
  • Paweł Gawędzki – instrumenty klawiszowe, perkusja, chórki.

Zapraszamy do obejrzenia klipu OXIDE – Tapala

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...