2 miesiące kampanii PIT za nami

Podsumowując połowę kampanii PIT do podlaskich urzędów skarbowych wpłynęło ponad 94 500 PIT-ów podatników rozliczających podatek od osób fizycznych. W tym 24 000 zeznań podatnicy złożyli przez internet.

Z myślą o tych, którzy mają problemy z wypełnieniem zeznania podatkowego, podlaskie urzędy skarbowe zorganizowały specjalne punkty mobilne i dyżury, podczas których pracownik urzędu wyjaśni wątpliwości podatkowe.

Najbliższe dyżury w hajnowskim Urzędzie Skarbowym odbędą się w dniach:

  • 7 marca – Sala Obsługi Podatnika stanowisko 3 (w godzinach 16:00 – 18:00) – wsparcie dla podatników korzystających z ulg podatkowych (m.in. internetowej, rehabilitacyjnej i ulgi na dzieci)
  • 14 marca – Sala Obsługi Podatnika stanowisko 2 (w godzinach 16:00 – 18:00) – wsparcie dla osób uzyskujących dochody zagraniczne oraz przychody z odpłatnego zbycia nieruchomości

10 marca pracownicy hajnowskiego Urzędu Skarbowego będą dyżurować w siedzibie Koła Polskiego Związku Niewidomych w Hajnówce. Dyżur odbędzie się w godzinach 10:00 -12:00 i skierowany będzie do członków Koła Polskiego Związku Niewidomych.

W celu uzyskania informacji na temat rozliczenia się z podatku dochodowego za 2013 rok można skorzystać z telefonicznej porady konsultanta Krajowej Informacji Podatkowej. Wystarczy zadzwonić pod numer: 801 055 055 (z telefonów stacjonarnych) lub 22 330 0330 (z telefonów komórkowych). Kontakt z konsultantami KIP jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 18:00.

Można też odwiedzić stronę internetową www.kip.gov.pl, gdzie w zakładce Najczęściej zadawane pytania, można znaleźć odpowiedzi na najczęstsze wątpliwości pojawiające się w pytaniach zadawanych przez podatników.

Przypominamy, termin złożenia zeznania podatkowego za 2013 rok upływa 30 kwietnia.

Źródło: Wrota Podlasia

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Białowieża, Czeremcha, Czyże, Dubicze Cerkiewne, Hajnówka, Kleszczele, Narew, Narewka Tagi: , ,

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...