Aktualizacja: Incydent z Audi na drodze do Hajnówki

Otrzymaliśmy informację z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku odnośnie zdarzenia z samochodem Audi na DW 685.

W niedzielę informowaliśmy naszych czytelników o incydencie z samochodem marki Audi na drodze wojewódzkiej nr 685 w miejscowości Żywkowo.

Informację otrzymaliśmy na skrzynkę Alert24 od naszego czytelnika za co dziękujemy i w dalszym ciągu zachęcamy do informowania nas o ciekawych Państwa zdaniem zdarzeniach. Przypominamy, że autorzy najciekawszych wiadomości otrzymują tydzień bezpłatnej emisji swojego banera w naszym Portalu. Zobacz szczegóły reklamy w Hajnówce.

Jak informuje Redakcję Hajnówka.Org Oficer Prasowy KWP w Białymstoku interwencja policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku związana była z uszkodzeniem pojazdu przez jednego z uczestników ruchu.

Z ustaleń funkcjonariuszy wykonujących czynności na miejscu wynika, że wspomniany kierowca audi widząc inny samochód, który się przed nim zatrzymał, najprawdopodobniej chcąc uniknąć uderzenia w jego tył, zjechał na pobocze, gdzie auto najechało na znajdujący się tam betonowy element.

W związku ze stworzeniem zagrożenia w ruchu drogowym na kierującego audi został nałożony mandat karny i mężczyzna został także poinformowany o możliwości odmowy jego przyjęcia i skierowaniu, w przypadku jakikolwiek wątpliwości z jego strony, sprawy do rozpatrzenia przez sąd.

Kierowca audi z tego prawa nie skorzystał przyjmując mandat karny. Mężczyzna jednocześnie poinformował mundurowych, że kierujący samochodem jadący przed pojazdem, który się przed nim zatrzymał, popełnił wykroczenie drogowe skręcając w lewo w miejscu, gdzie znajduje się linia podwójna ciągła i dodatkowo miał niesprawne oświetlenie w ciągniętej przyczepie.

W związku z tym, że pojazd ten odjechał przed przyjazdem na miejsce policjantów, prowadzone będą w tej sprawie czynności wyjaśniające przez WRD KMP w Białymstoku.

 

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Powiat białostocki

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...