Aktualne oferty pracy z Hajnówki i okolic

Poniżej przedstawiamy aktualne oferty pracy proponowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Hajnówce. Bezrobotni mogą starać się o przyjęcia do pracy na stanowiska:

  • Kierowca samochodu ciężarowego – praca w Hajnówce. Umowa o pracę na czas określony. Wynagrodzenie: 1680 zł. Termin składania ofert: 20 czerwca. Pracodawca: Centrum Dachowe Dystrybucja Polska Mirosław Sadowski w Hajnówce.
  • Lakiernik malarni proszkowej – praca w Hajnówce. Umowa na okres próbny. Wynagrodzenie: 1680 zł. Termin składania ofert: 20 czerwca. Pracodawca: Centrum Dachowe Dystrybucja Polska Mirosław Sadowski w Hajnówce.
  • Specjalista do spraw sprzedaży i logistyki – praca w Hajnówce. Umowa o pracę na czas określony. Wynagrodzenie: 2060 zł. Termin składania ofert: 18 czerwca. Pracodawca: Moderator Sp. z o.o. w Hajnówce.
  • Szwaczka – praca w Hajnówce. 5 wolnych stanowisk pracy. Umowa zlecenie. Wynagrodzenie: 1680 zł. Termin składania ofert: 6 czerwca. Pracodawca: World Time Sp. z o.o. Wrocław Zakład Produkcyjny w Hajnówce.
  • Elektromechanik – praca w Hajnówce. Umowa na okres próbny. Wynagrodzenie: 2000 zł. Termin składania ofert: 6 czerwca. Pracodawca: Jednostka Wojskowa Nr 4226 w Hajnówce.
  • Kucharz – praca w Białowieży. Umowa na okres próbny. Wynagrodzenie: 1680 zł. Termin składania ofert: 6 czerwca. Pracodawca: IWA Sp. z o.o. w Białowieży.
  • Pracownik przy produkcji materiałów podłogowych – praca w Hajnówce. 3 wolne stanowiska pracy. Umowa na okres próbny. Wynagrodzenie: 1700 zł. Termin składania ofert: 4 czerwca. Pracodawca: Parkiet Hajnówka Alina Wasiluk w Zwodzieckie.
  • Pracownik biurowy – praca w Hajnówce. Umowa na okres próbny. Wynagrodzenie: 1680 zł. Termin składania ofert: 27 maja. Pracodawca: Parkiet Hajnówka Alina Wasiluk w Zwodzieckie.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Hajnówce

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Białowieża, Czeremcha, Czyże, Dubicze Cerkiewne, Hajnówka, Kleszczele, Narew, Narewka Tagi: , , , ,

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...