Aktualne oferty pracy z Hajnówki i okolic

Przedstawiamy najnowsze oferty pracy proponowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Hajnówce. Bezrobotni mogą starać się o przyjęcie do pracy na stanowiska:

  • Suszarniowy  – praca w Lipinach. Umowa o pracę na czas określony. Wynagrodzenie 1680 zł. Termin składania ofert: 24 kwietnia. Pracodawca: P.P.H.U. „OLGA” Sławomir Bołtromiuk w Lipinach.
  • Pracownik pomocniczy w budownictwie – 5 wolnych stanowisk pracy– praca w Hajnówce. Umowa o pracę na czas określony. Wynagrodzenie 1680 zł. Termin składania ofert: 25 kwietnia. Oferta pracy jest zamknięta. Zainteresowani powinni skontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy w Hajnówce.
  • Mistrz zmiany produkcyjnej – 2 wolne stanowiska pracy – praca w Hajnówce. Umowa na okres próbny. Wynagrodzenie 3000 zł. Termin składania ofert: 25 kwietnia. Pracodawca: Gryfskand w Hajnówce.
  • Pomoc operatora przygotowania granulat – 3 wolne stanowiska pracy – praca w Hajnówce. Umowa na okres próbny. Wynagrodzenie: 1680 zł. Termin składania ofert: 25 kwietnia. Pracodawca: Gryfskand w Hajnówce.
  • Pakowacz węgla drzewnego – 3 wolne stanowiska pracy – praca w Hajnówce. Umowa na okres próbny. Wynagrodzenie: 1680 zł. Termin składania ofert: 25 kwietnia. Pracodawca: Gryfskand w Hajnówce.
  • Kelner – 2 wolne stanowiska pracy – praca w Białowieży. Umowa na okres próbny. Wynagrodzenie: 1680 zł. Termin składania ofert: 25 kwietnia. Oferta pracy jest zamknięta. Zainteresowani powinni skontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy w Hajnówce.
  • Kucharz – 2 wolne stanowiska pracy – praca w Białowieży. Umowa na okres próbny. Wynagrodzenie 840 zł. Termin składania ofert: 25 kwietnia. Pracodawca: Irmed Irena Wojciechowska Restauracja Stoczek 1929 w Białowieży

herb hajnówka bip

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Hajnówce

 

 

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Białowieża, Czeremcha, Czyże, Dubicze Cerkiewne, Hajnówka, Kleszczele, Narew, Narewka Tagi: , , , , ,

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...