Autorka powieści „Kosmos w Ritzu” jutro w Hajnówce

W dniu 5 grudnia (piątek) o godzinie 17:00 w Czytelni dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hajnówce odbędzie się spotkanie z autorką powieści „Kosmos w Ritzu” Miłką O. Malzahn.

Najnowsza powieść Miłki O. Malzahn zaczyna się od białostockiego hotelu Ritz, który niespodziewanie pojawia się na nowo w czasach współczesnych mimo, iż  hotel uległ całkowitemu zniszczeniu w 1944 roku.

W powieści występuje detektyw Fronasz, znany z wcześniejszej powieści autorki, który stał się tytułowym bohaterem i ma za zadanie rozwiązać zagadkę w hotelu. W powieści hotel Ritz ma niezwykłą moc przenoszenia czasoprzestrzennego.

To rodzaj portalu dla uciekinierów obcych cywilizacji, jest on zarządzany przez urzędników, którzy ciągną z tego zysk w postaci handlu ludzką energią. Matrix! A jednak różnica między tym światem a światem matrixu polegać będzie na „humanitarności” pierwszego: dawcy wiedzą, że będzie z nich czerpana energia. Upadek sił fizycznych opłacony mieć będą w postaci nadprzyrodzonych mocy: telepatii, jasnowidzenia.

Zapraszamy czytelników do lektury.

kosmos w ritzu

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka Tagi: 

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...