„Bezpieczne ferie” w Bielsku Podlaskim

Policjanci i pracownicy bielskiej Policji w ramach programu „Bezpieczne ferie” odwiedzili uczestników półkolonii w Osiedlowym Domu Kultury. Tematem spotkania było bezpieczeństwo podczas zimowego wypoczynku.

 

Policjanci oraz pracownicy zajmujący się prewencją kryminalną z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim spotkali się wczoraj z dziećmi uczestniczącymi w zajęciach zorganizowanych przez Osiedlowy Dom Kultury.

Spotkanie w ramach programu „Bezpieczne ferie” odbyło się przy współudziale przedstawicieli Straży Pożarnej oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Prowadzący spotkanie omówili zagrożenia wynikające z wchodzenia na zamarznięte zbiorniki wodne oraz sposoby postępowania w przypadku załamania się lodu. Przypomnieli również, jak należy postępować w przypadku kontaktu z osoba nieznajomą.

Przedstawiciel KRUS rozmawiał z uczestnikami półkolonii o zasadach bezpieczeństwa podczas pomocy przy pracach w gospodarstwie, natomiast funkcjonariusze Straży Pożarnej opowiedzieli o zagrożeniach pożarowych. Od wszystkich prelegentów dzieci otrzymały materiały edukacyjne w postaci kolorowanek i krzyżówek.

Dużą atrakcją cieszył się pokaz służbowego sprzętu i radiowozów zorganizowany na zakończenie spotkania przez mundurowych.

bielskpodlaski-1

bielskpodlaski-2

 

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Bielsk Podlaski

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...