Białowieża: Centrum Wdrażania Projektów pomaga przedsiębiorcom

Zakładając działalność gospodarczą lub rozwijając ją, przedsiębiorcy korzystają często ze wsparcia z funduszy unijnych. Mimo posiadania coraz większej wiedzy ogólnej, niektórzy wciąż czują się zagubieni. Warto sięgnąć więc po pomoc dostępną w instytucjach wspomagających w wypełnianiu wniosków czy oferujących pomoc w znalezieniu odpowiedniego programu unijnego.

Ministerstwo środowiska utworzyło taką instytucję w pokojach gościnnych Białowieskiego Parku Narodowego. Do zadań Centrum Wdrażania Projektów należy tworzenie i realizacja wieloletnich programów wspierających rozwój puszczy białowieskiej i jej mieszkańców, a także doradztwo w kwestii aplikowania, tworzenia i pozyskiwania funduszy ze środków unijnych. Centrum dba również o promocję regionu.

banknoty

Klientami Centrum mogą być zarówno osoby prywatne, organizacje pozarządowe, podmioty gospodarcze, jednostki samorządowe oraz inne instytucje zainteresowane realizacją i korzystaniem z funduszy pochodzących z Unii Europejskiej.

Konsultacje odbywają się zarówno w biurze, jak i w siedzibach firm zainteresowanych współpracą. Centrum Wdrażania Projektów czynne jest w poniedziałki, środy i piątki, w godzinach 9:00 – 17:00, we wtorki i czwartki zaś w godzinach 9:00 – 18:30.

Źródło: poranny

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Białowieża Tagi: , ,

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...