Centrum Augustów 3:2 SKS Hajnówka

Emocjonujący mecz rozegrał się na derbach siatkówki w Augustowie. Dwie wyrównane pod względem umiejętności drużyny starły się ze sobą i dostarczyły kibicom niezapomniane widowisko. Drużyna z naszej Hajnówki przeprowadziła bardszo dobry mecz, jednak przeciwnicy byli po prostu lepsi. Pierwsze dwa sety należały zdecydowanie do Centrum Augustów, jednak już w trzecim Hajnowianie zaatakowali pod koniec seta i zdobyli potrzebne punkty by wygrać a mecz trwał dalej. W czwartym secie goście czyli nasz SKS poszli za ciosem i mimo wyrównanej walcem zachowali wysoki poziom wygrywając w setach 2:2. SKS Hajnówka prowadzili nawet 11:7, jednak po tym dobrym star cie zdobyli jedynie 2 punkty i przegrali z augustowianami. Mecz był bardzo ekscytujący, ponieważ ostatni set kibice oglądali już stojąc. Każdy z meczu wychodził zadowolony.

źródło: poranny