Działania „Błysk” w Hajnówce

Policjanci z Hajnówki prowadzą działania pod nazwą „Błysk”, które mają na celu zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu.

W ramach tych działań w rejonach przejść dla pieszych policjanci drogówki monitorują ruch pieszych i pojazdów. Mundurowi zwracają szczególną uwagę na sposób zachowania kierujących samochodami w stosunku do pieszych. 

W okresie zimowym wzrasta zagrożenie bezpieczeństwa pieszych ze względu na pogarszające się warunki na drogach. Wcześniej zapadający zmrok, ciemne, pozbawione elementów odblaskowych ubrania przechodniów i gorsza przyczepność opon na często śliskich o tej porze roku jezdniach sprzyjają powstawaniu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Dlatego też w ramach działań „Błysk” policjanci drogówki w rejonach przejść dla pieszych monitorują ruch pieszych i pojazdów. Mundurowi zwracają szczególną uwagę na sposób zachowania kierujących samochodami w stosunku do niechronionych uczestników ruchu. Funkcjonariusze przypominają w ten sposób o konieczności stosowania się wszystkich uczestników ruchu drogowego do obowiązujących przepisów. 

hajnowka-blysk

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...