Finały Gimnazjady. Dobry występ hajnowskich biegaczy

Czworo biegaczy hajnowskiego Klubu Sportowego Puszcza Parkiet wystartowało w finałach Gimnazjady Wojewódzkiej w lekkiej atletyce.

To był wspaniały występ Łukasza Predko, ucznia Gimnazjum w Narwi, który dystans 1000 m pokonał w czasie 2:50, 45. Pozwoliło mu to zdobyć 3 miejsce i otrzymać brązowy medal Gimnazjady 2014.

Bardzo dobrze pobiegła również Diana Karpiuk, uczennica Gimnazjum nr 2 w Hajnówce. Biegaczka dystans 1000 m pokonała w czasie 3:13,69, zajmując 4 miejsce.

Natalia Tarasiuk, uczennica Gimnazjum z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce, przybiegła na 10 pozycji z czasem 3:32,47. Natalia Tarasiuk, mimo niefortunnego upadku i dużej straty odległości do ostatniej zawodniczki, kontynuowała swój bieg, zdobywając dobre miejsce.

Natalia Wiertel, uczennica Gimnazjum nr 2 w Hajnówce, zajęła ósme miejsce w biegu na 600 m. Pokonała dystans w czasie 1:48,07.

Hajnowskim biegaczom gratulujemy, życząc siły do biegania i siły walki.

Źródło: KS Puszcza Hajnówka facebook