Galeria Handlowa Hajnówka

Galeria Handlowa Hajnówka powstanie przy ulicy Batorego w Hajnówce. Ze względu na bliską lokalizację dużych obiektów handlowych takich jak Kaufland, Biedronka czy PSS Społem, ulica Batorego ma szanse stać się miejskim traktem handlowym. To również będzie miejsce zakupów dla osób przyjeżdżających do Polski z Białorusi.

Galeria handlowa ma być idealnym rozwiązaniem ma wdrożenie planu rewitalizacji poprzemysłowej części miasta. Inwestorem na działce liczącej 1,5 ha jest warszawska firma LET sp. z o.o. Powierzchnia całkowita jednokondygnacyjnego budynku galerii wyniesie ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych. W ofercie galerii klienci znajdą bogaty asortyment tekstyliów: sklepy z odzieżą i obuwiem, market elektroniczny, salon meblowy i inne punkty handlowo-usługowe. Umowy najmu dotychczas podpisano z takimi firmami jak Jysk, Media Expert, CCC, Rossmann, Pepco, KIK, Martes Sport oraz Kolporter. To jednak nie koniec, prowadzone są wciąż negocjacje w kolejnymi partnerami, dlatego listy popularnych marek galeria dotychczas nie zamknęła. W planach inwestora jest również zbudowanie wygodnego parkingu na około 120 miejsc.

Więcej szczegółów o realizacji inwestycji przy ulicy Batorego w Hajnówce poznamy już w maju. Będziemy o tym informować na łamach naszego portalu.

Galeria Hajnówka

Galeria w Hajnówce

Galeria w Hajnówce

Galeria w Hajnówce

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka Tagi: , ,

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...