Giełda pracy w Młodzieżowym Centrum Kariery

29 sierpnia Młodzieżowe Centrum Kariery w Hajnówce zorganizowało giełdę pracy na stanowisko operator inwentaryzacji. Giełda odbyła się w siedzibie MCK w Hajnówce. Poprowadziła ją koordynator akcji, Anna Leszczyńska – pracownik Agencji Pracy Tymczasowej z Warszawy.

Spotkanie z pracodawcą było doskonałą okazją na zdobycie przez młodzież zatrudnienia. Uczestnikami giełdy były osoby nieaktywne zawodowo, które są zarejestrowane w MCK. Prowadząca spotkanie wyjaśniła, czym zajmuje się operator inwentaryzacji, przybliżyła wymagania stawiane na tym stanowisku, omówiła zasady rekrutacji a także proponowaną formę zatrudnienia i system wynagrodzeń.

zdj. nr 1

Pracodawca poszukiwał osób od 18 roku życia, posiadających wysoką kulturę osobistą, charakteryzujących się sumiennością, dyspozycyjnością, zaangażowaniem i umiejętnością szybkiego liczenia. Spotkanie z pracodawcą cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród młodych ludzi, którzy poszukują zatrudnienia w okresie wolnym od zajęć szkolnych.

zdj.nr 2

Takie inicjatywy jak giełda pracy, przyczyniają się do poprawy sytuacji młodzieży na rynku pracy, pomagają przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z przyszłymi pracodawcami oraz zachęcają do większej aktywności w poszukiwaniu zatrudnienia.

Tekst autorstwa Marzeny Tichoniuk

Zdjęcia wykonała Emilia Garustowicz

 

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka Tagi: ,

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...