Granty na 16 inicjatyw. Wiemy jakich

Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska ogłosiło wyniki VIII edycji Lokalnego Konkursu Grantowego pod hasłem „Działaj Lokalnie”.

Poniżej publikujemy listę przedsięwzięć zgłoszonych przez instytucje podlegające terytorialnie pod Euroregion Puszcza Białowieska. Kolejność nie jest przypadkowa – zależy od wysokości punktacji końcowej, przyznanej przez Stowarzyszenie Samorządów.

 1. Ekomuzeum Krainy Otwartych Okiennych – Stowarzyszenie Dziedzictwo Narodowe. Grant w wysokości 3400 zł.
 2. 6. Festiwal muzyki rockowej ROCKOWISKO Hajnówka 2014 – Stowarzyszenie Kulturalne TYBEL. Grant w wysokości 3400 zł.
 3. Szlakiem Krynic Regionu Puszczy Białowieskiej – Białowieskie Stowarzyszenie Agroturystyczne „Żubr”. Grant w wysokości 4125 zł.
 4. Pracownik w formie. Profilaktyka zdrowotna dla osób 50 + – Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ADSUM. Grant w wysokości 3600 zł.
 5. DŁUGI STÓŁ – rozmowy o lepszym dziś i jutrze – Stowarzyszenie Kulturalne „Pocztówka”/Kobiety z Policznej. Grant w wysokości 4020 zł.
 6. Kulturalna Sportowa Czeremcha Odjazdowa – Gminny Ośrodek Kultury w Czeremsze/Grupa nieformalna Berdo. Grant w wysokości 4350 zł.
 7. Z folklorem przez życie – spotkania muzyczne z Białowieży – Towarzystwo Przyjaciół Białowieży. Grant w wysokości 3600 zł.
 8. Warsztaty tradycyjnego wypieku pieczywa w Starym Berezowie – Gminny Ośrodek Kultury w Dubinach/Koło Gospodyń Wiejskich w Starym Berezowie. Grant w wysokości 2660,64 zł.
 9. Gotowanie zdrowego jedzenia łączy pokolenia – Stowarzyszenie „Krynica”. Grant w wysokości 3700 zł.
 10. Było, jest i będzie… – Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi/”Pasjonaci Tradycji”. Grant w wysokości 3960 zł.
 11. Apteka Natury – Fundacja na rzecz budowy otwartego społeczeństwa ONI – TO MY. Grant w wysokości 3600 zł.
 12. A ja wolę etnoprzedszkole! – Fundusz Lokalny na Rzecz Rozwoju Społecznego. Grant w wysokości 3865 zł.
 13. A tomy – Stowarzyszenie Kreatorzy Rzeczywistości/Grupa Majestic Gravity. Grant w wysokości 3570 zł.
 14. Mochnackie spotkania z kulturą ludową Podlasia – Gminny Ośrodek Kultury w Dubinach/Zespół Skowronki. Grant w wysokości 2591 zł.
 15. Krosna rzecz prosta – Gminny Ośrodek Kultury w Dubinach/Koło Gospodyń Wiejskich w Dubinach. Grant wysokości 3211 zł.
 16. Rodzinnie śpiewamy i malujemy historię – Zakręceni pozytywnie i zaangażowani w rozwój dzieci PODLASIANIE. Grant w wysokości 2550 zł.

Do VIII edycji Lokalnego Konkursu Grantowego zgłoszono 23 inicjatywy. 16 z nich otrzymało granty pieniężne. Łączna kwota przyznanego wsparcia finansowego to 56 202,64 zł.

Źródło: Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska facebook

 

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Białowieża, Czeremcha, Hajnówka, Kleszczele, Narew Tagi: ,

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...