Gwiazdkowy turniej szachowy w Hajnówce

12 grudnia 2014 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce zorganizował Gwiazdkowy Turniej Szachowy. Do zawodów przystąpiło 67 osób ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W sumie przez 6 godzin rozegrano ponad 180 partii przy piętnastu szachownicach. Turniej odbył się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Hajnówce.

hajnowka.org-15

hajnowka.org-16

hajnowka.org-21

hajnowka.org-40

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

SZKOŁY PODSTAWOWE

Klasy IV i młodsi – chłopcy

I miejsce – LEWCZUK Jakub (SP 5 Hajnówka)

II miejsce – IWANIUK Mateusz (SP Narew)

– PIETRUCZUK Tymek (SP Narew)

– OSTAPCZUK Bartek (SP Narew)

III miejsce – ŚWIĘTOCHOWSKI Radosław (SP 2 Hajnówka)

Klasy V-VI – dziewczęta

I miejsce – KRAŚKO Julita (SP Dubicze C.)

II miejsce – WESOŁOWSKA Karolina (SP Dubicze C.)

III miejsce – SAJEWICZ Magda (SP Dubicze C.)

IV miejsce – KENDYŚ Małgorzata (SP Dubicze C.)

Klasy V- chłopcy

I miejsce – DREWNOWSKI Jakub (SP 6 Hajnówka)

II miejsce – WAPPA Igor (SP 5 Hajnówka)

– KECZYŃSKI Mikołaj (SP 6 Hajnówka)

IV miejsce – ANDREJUK Jakub (SP 6 Hajnówka)

Klasy VI- chłopcy

I miejsce – ONOPRYJUK Bartosz (SP Dubicze C.)

II miejsce – CHODAKOWSKI Daniel (SP Dubicze C.)

III miejsce – ŁAWRYNOWICZ Tomasz (SP Dubicze C.)

SZKOŁY GIMNAZJALNE

Klasy I-II dziewczęta

I miejsce – PIOTROWSKA Martyna (SP Augustowo)

II miejsce – KAZBERUK Julita (PG 1 Hajnówka)

– KRYWOSZEJ Oliwia (PG 1 Hajnówka)

– ROMANIUK Kamila (PG 1 Hajnówka)

– CHOROSZEWSKA Maja (PG 1 Hajnówka)

Klasy III dziewczęta

I miejsce – NAZARUK Małgorzata (PG Dubicze C.)

               – NIEWIDOMSKA Natalia (PG Dubicze C.)

III miejsce – KRAWCZYK Natalia (PG Dubicze Cerkiewne)

IV miejsce – NICZYPORUK Agata (PG Dubicze C.)

Klasy I chłopcy

I miejsce – ANDROSIUK Daniel (PG Dubicze C.)

II miejsce – KILP Karl (PG 2 Hajnówka)

III miejsce – ŁUKASZUK Bartosz (PG 2 Hajnówka)

IV miejsce – NIEWIADOMSKI Łukasz (PG Dubicze C.)

Klasy II-III chłopcy

I miejsce – BEDKOWSKI Mateusz (PG DNJB Hajnówka)

II miejsce – JANKOWSKI Kacper (PG 1 Hajnówka)

III miejsce – OSTAPCZUK Marek (PG DNJB Hajnówka)

IV miejsce – PAWLENKO Konrad (PG 4 Hajnówka)

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Klasy I-IV dziewczęta

I miejsce – MISIEJUK Karolina (LO 1 Hajnówka)

II miejsce – SOBESIUKI Krystyna (LO 1 Hajnówka)

Klasy I – chłopcy

I miejsce – FILIPIUK Tomasz (LO DNJB Hajnówka)

II miejsce – LEWCZUK Łukasz (LO DNJB Hajnówka)

III miejsce – OSTROWIERCH Aleksander (LO DNJB Hajnówka)

IV miejsce – WOŁKOWYCKI Mateusz (LO DNJB Hajnówka)

Klasy II-III – chłopcy

I miejsce – BEDKOWSKI Mateusz (PG DNJB Hajnówka)

– JANKOWSKI Kacper (PG 1 Hajnówka)

III miejsce – BOŁBOT Krzysztof (LO 1 Hajnówka)

IV miejsce – OSTAPCZUK Bartosz (LO DNJB Hajnówka)

źródło: Janusz Ludwiczak

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Dubicze Cerkiewne, Hajnówka, Narew, Sport

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...