Hajnowka.Org Patronem Medialnym spotkania pt. „Postaw na pracę – wszystko o zatrudnianiu osób niepełnosprawnych”

ZAPROSZENIE

W imieniu Fundacji Aktywizacja (d. Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo) zapraszamy do udziału w spotkaniu pt.

Postaw na pracę – wszystko o zatrudnianiu osób niepełnosprawnych”                                                   .                                                                                                                                                                                                                                                                                   .

 Spotkanie organizowane jest w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Wsparcie środowiska osób niepełnosprawnych
z terenów wiejskich i małomiasteczkowych
pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Obywatelskich, Pani Ireny Lipowicz i odbędzie się  15.10.2014r. w godz. 11.00-15.00 wSali Konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hajnówce ul. 11 Listopada 24.

Jest to jedno z cyklu 50 wydarzeń realizowanych na terenie całego kraju, który ma na celu promocję zatrudnienia osób niepełnosprawnych oraz zwiększenie ich zatrudnienia na terenach wiejskich i małomiasteczkowych poprzez:

  • upowszechnienie wśród Pracodawców informacji o korzyściach płynących z zatrudniania osób niepełnosprawnych;
  • zmianę wizerunku osób niepełnosprawnych z terenów wiejskich i małomiasteczkowych.

Tematy spotkania:

  •   Niepełnosprawność – obalamy  stereotypy
  •   Społeczna odpowiedzialność biznesu
  •   Programy wsparcia pracodawców przy zatrudnianiu osób niepełnosprawnych
  •   Korzyści z zatrudniania osób niepełnosprawnych

Uczestnicy spotkania będą mieli wyjątkową okazję skorzystania z porad ekspertów Fundacji Aktywizacja w zakresie: Prawnych aspektów zatrudniania osób z niepełnosprawnością oraz możliwości dofinansowywania do wynagrodzenia i stanowiska pracy oraz nabycia praktycznej wiedzy biorąc udział w Warsztatach pt. System obsługi dofinansowań i refundacji (SODiR).

Fundacja Aktywizacja od ponad 20 lat zajmuje się edukacją i aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych. Podczas konferencji zaprezentujemy nasze doświadczenia, a także przykłady rozwiązań systemowych na rzecz zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami, realizowanych
m.in. w ramach dwuletniego projektu Wsparcie środowiska osób niepełnosprawnych z terenów wiejskich i małomiasteczkowych.

Zaproszenie w formacie PDF do pobrania w tym miejscu.

Fundacja Aktywizacja

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka Tagi: 

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...