Hajnówka: Pobicie kibica z Augustowa umorzone

Sprawa z października ubiegłego roku, kiedy doszło do przepychanek na meczu siatkarskim SKS Hajnówka – Centrum Augustów, została umorzona.

Podczas meczu kibic z Hajnówki miał zacząć wyzywać, a następnie popchnąć 19-letniego kibica z Augustowa. Ten z pękniętą czaszką i ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala. Hajnowscy policjanci wytypowali sprawcę, którym był mieszkaniec Hajnówki związany ze środowiskiem młodych kibiców Jagiellonii Białystok. Przepychanki były na tyle mocne, że spotkanie siatkarskie przerwano. Wznowiono dopiero po odwiezieniu poszkodowanego do szpitala.

paragraf

Według informacji podanych przez zastępcę prokuratora rejonowego w Hajnówce, Marka Dąbrowskiego, w sprawie przesłuchano około 40 osób. Pokrzywdzony jednak nie potrafił precyzyjnie określić, kto zrobił mu krzywdę. W związku z tym postępowanie zostało umorzone.

Przedstawiciele klubu z Augustowa odmówili komentarza. Wiadomo, że pokrzywdzony kibic czuje się lepiej. Nie zamierza jednak rezygnować z założenia kolejnej sprawy sądowej.

Źródło: Kurier Poranny

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka Tagi: ,

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...