Hajnowscy policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Policjanci z Hajnówki odnaleźli zaginionego niepełnosprawnego 31-latka, który wczoraj wieczorem wyszedł z domu i do niego nie powrócił.

Wczoraj, tuż po godzinie 23.00 dyżurny hajnowskiej Policji poinformowany został o zaginięciu niepełnosprawnego mężczyzny zamieszkałego na terenie jednej z miejscowości w gminie Hajnówka.

Z informacji przekazanej mundurowym przez matkę 31-latka wynikało, że jej niepełnosprawny syn wieczorem wyszedł z domu i do późnych godzin wieczornych do niego nie powrócił, nie nawiązał także żadnego kontaktu z rodziną.

Funkcjonariusze szybko sporządzili dokładny rysopis 31-latka oraz opis odzieży, jaką miał na sobie i rozpoczęli poszukiwania. Udział w poszukiwaniach brali policjanci z patrolówki, pionu kryminalnego oraz przewodnik z psem służbowym.

Około godziny 2.30 w nocy przewodnik wraz ze swoim czworonogiem znalazł w rowie kamizelkę odblaskową należącą do poszukiwanego. Natychmiast w ten rejon skierowane zostały pozostałe patrole. 10 minut później mundurowi odnaleźli zaginionego mężczyznę na drodze pobliskiej wsi, znajdującej się w odległości ponad 6 km od miejsca zamieszkania 31-latka.

Mężczyzna był wyziębiony. Natychmiast trafił pod opiekę rodziny. Policjanci wezwali też karetkę pogotowia celem udzielenia poszkodowanemu ewentualnej pomocy medycznej.

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...