Hajnowski Dom Kultury. Bogata oferta dla dzieci

Wakacyjna oferta Hajnowskiego Domu Kultury to wiele różnorodnych zajęć dla dzieci i młodzieży, które odbywały się na scenie amfiteatru oraz w pracowniach domu kultury.

Hajnowski Dom Kultury

Lipcowe i sierpniowe poranki wypełnione były zajęciami plastycznymi, podczas których dzieci poznawały różnorodne techniki plastyczne: tworzyły kampiony ze słoików, zwierzaki z rurek, drzewka szczęścia z drucików i plasteliny, obrazy ze styropianu i wiele innych.

Nowością w tegorocznej wakacyjnej ofercie Hajnowskiego Domu Kultury były poranki z językiem angielskim. Prowadziły je studentki z Pakistanu i Azerbejdżanu. Dzieci miały okazję poznania nie tylko zagadnień gramatycznych, ale również ciekawostek z życia codziennego, kultury i tradycji krajów rodzinnych młodych instruktorek.

Wszystkie zajęcia organizowane w ramach poranków wakacyjnych były bezpłatne.

W związku z nową ofertą Hajnowskiego Domu Kultury, już teraz zapraszamy do zapisów na zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 2 – 4 lat. Muzyczne Przedszkole ma ruszyć od października. Aby zapisać dziecko, należy skontaktować się telefonicznie pod numerem 85 682 32 03.

11 września zaś zaplanowano spotkanie organizacyjne grupy Mini Przepiórka. Na 17:00 organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 4 – 6 lat, na 17:30 zaś dzieci od 7 do 9 roku życia.

Źródło: portal Hajnowskiego Domu Kultury

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka Tagi: ,

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...