II Kolejka Tenisa Stołowego

Przetasowania w lidze

Po zwycięstwie w drugiej kolejce Hajnówka umocniła się na pozycji lidera, a Narewka z ostatniego miejsca awansowała na fotel wicelidera. Zmianie również uległa klasyfikacja indywidualna w której o kilka miejsc przesunęli się zawodnicy z Narewki. W dalszym ciągu bardzo dobrze spisuje się Zbigniew Miszczuk (Hajnówka I), który po raz drugi zdobył komplet punktów. W ostatniej kolejce rundy I w ZS 1 spotkają się drużyny z Hajnówki I i HajnówkII. Natomiast Czeremcha będzie się starała urwać cenne punkty na trudnym terenie Narewki.

MECZ nr 3 z dnia 11 grudnia 2014 r.

                  GOSPODARZE                                GOŚCIE      

                     CZEREMCHA                                HAJNÓWKA I                                                                     

1) – „A” MAKULSKI ANDRZEJ – „Y” MIECZYŃSKI JERZY    3: 2

2) – „B” SZYMCZAK STANISŁAW – „X” LUDWICZAK JANUSZ   3: 0

3) – „C” LIPIŃSKI JANUSZ -„ Z” MISZCZUK ZBIGNIEW    0: 3

4) – MAKULSKI A./ LIPIŃSKI J.. – MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J.   1: 4

5) – „A” MAKULSKI ANDRZEJ – „X” LUDWICZAKI JANUSZ   1: 3

6) -„C” LIPIŃSKI JANUSZ -„Y” MIECZYŃSKI JERZY    0: 3

7) -„B” SZYMCZAK STANISŁAW- „Z” MISZCZUK ZBIGNIEW    0: 3

Końcowy wynik 5: 2 dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2,5 pkt..
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1, 5 pkt.
  • Makulski Andrzej (Czeremcha) – 1,0 pkt.
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 1,0 pkt.
  • Szymczak Stanisław (Czeremcha I) – 1,0 pkt.

MECZ nr 4 z dnia 12 grudnia 2014 r.

                  GOSPODARZE                                GOŚCIE      

                     NAREWKA                                HAJNÓWKA II                                                                     

1) – „A” GRYC DANIEL – „Y” OCHRYCEWICZ ROMAN   3: 0

2) – „B” GRYC MIECZYSŁAW – „X” GERMAN JERZY   3: 1

3) – „C” OSTAPCZUK EUGENIUSZ -„ Z” GRYGORUK WŁODZIMIERZ   3: 2

4) – GRYC D../ GRYC M. – GERMAN J./ GRYGORUK WŁ.   4: 1

5) – „A” GRYC DANIEL- „X” GERMAN JERZY   3: 2

6) -„C” OSTAPCZUK EUGENIUSZ -„Y” OCHRYCEWICZ ROMAN   3: 0

7) -„B” GRYC MIECZYSŁAW -„Z” GRYGORUK WŁODZIMIERZ    3: 0

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Narewki.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Gryc Daniel (Narewka) – 2, 5 pkt.
  • Gryc Mieczysław (Narewka) – 2, 5 pkt.
  • Ostapczuk Eugeniusz (Narewka) – 2, 0 pkt.

TABELA PO DWÓCH KOLEJKACH

Nazwa drużyny Ilość meczy Punkty duże Punkty małe   Sety
I HAJNÓWKA I 2 5 11: 3 38: 15
II NAREWKA 2 3 8: 6 29: 27
III CZEREMCHA 2 3 6: 8 25: 26
IV HAJNÓWKA II 2 1 3: 11 15: 39

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO DWÓCH KOLEJKACH

Nazwisko i imię Drużyna Ilość meczy Punkty   Sety
I MISZCZUK Zbigniew Hajnówka I 2 5,0 20: 1
II GRYC Daniel Narewka 2 3,5 14: 8
III MAKULSKI Andrzej Czeremcha 2 3,5 15: 11
IV LUDWICZAK Janusz Hajnówka I 2 3,0 16: 10
V MIECZYŃSKI Jerzy Hajnówka I 2 3,0 11: 5
VI GRYC MIECZYSŁAW NAREWKA 2 2,5 11: 12
VIII OSTAPCZUK EUGENIUSZ Narewka 2 2,0 8: 12
VIII LIPIŃSKI Janusz Czeremcha 2 1,5 9: 14
IX MUŚKO Mirosław Hajnówka II 1 1,0 4: 4
X SZYMCZAK STANISŁAW Czeremcha 1 1 3: 3
XI GERMAN Jerzy Hajnówka II 2 1,0 8: 18
XII OCHRYCEWICZ Roman Hajnówka II 2 1,0 4: 15
XIII ŚLIWIŃSKI ZDZISŁAW Czeremcha 1 0 3: 6
XIII GRYGORUK WŁODZIMIERZ Hajnówka II 1 0 3: 10

 

hajnowka.org-01_01

hajnowka.org-10

źródło: Janusz Ludwiczak 

Trzecia i ostatnia kolejka Rundy I odbędzie się dnia 19 grudnia (piątek) o godzinie 1700

  • Hajnówka I – Hajnówka II,  rozegrają swoje spotkanie w ZS nr 1 w Hajnówce,
  •  Narewka – Czeremcha, rozegrają swoje spotkanie w ZS w Narewce. 

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Czeremcha, Hajnówka, Narewka, Sport

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...