II Leśny Bieg Zbiega Służb Mundurowych

II Leśny Bieg Zbiega Służb Mundurowych odbył się we wrześniu w Puszczy Białej. Jest to impreza jedyna w swoim rodzaju – uczestnicy Biegu mieli do pokonania najtrudniejsze fragmenty lasu.

W rywalizacji udział wzięli przedstawiciele wielu służb, w tym Policji, Straży Pożarnej, Żandarmerii Wojskowej, Biura Ochrony Rządu, Służby Więziennej i Wojska Polskiego. Nie zabrakło także i funkcjonariuszy Straży Granicznej, reprezentowanej przez przedstawicieli Nadodrzańskiego OSG oraz reprezentantki Podlaskiego OSG, kpr. Ewy Rusinowicz z Narewki.

Uczestnicy Biegu mieli do pokonania dystans 11 kilometrów. Trasa prowadziła przez rowy melioracyjne, przepusty pod drogami, oczka wodne i pastwiska, krzaki, zarośla, błoto i sztuczne przeszkody

W kategorii kobiet bezkonkurencyjna była sierż. Anna Ficner z Policji wygrywając z czasem 1:24:47 s, II była Anna Rutkowska reprezentująca Lasy Państwowe, III miejsce zajęła Ewa Rusinowicz z Placówki Straży Granicznej w Narewce. Drużynowo nasi reprezentanci zajęli VI miejsce na 10 biorących udział w biegu zespołów. Zwyciężyli Policjanci przed Strażą Pożarną i Wojskami Specjalnymi.

podlaski oddział straży granicznej logo

Źródło: portal Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Narewka Tagi: ,

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...