III Mistrzostwa Hajnówki w pływaniu

25 października zakończyły się III Mistrzostwa w pływaniu odbywające się w Parku Wodnym w Hajnówce. Do rywalizacji przystąpiły dzieci z hajnowskich szkól a także z Dubicz Cerkiewnych, Dubin i Narewki.

Sędziami zawodów byli pracownicy OSiR i Parku Wodnego oraz Barbara Kruszewska, Edward Poniecki i Leszek Kabasa. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody w postaci pucharów oraz pamiątkowych medali ufundowanych przez Dyrektora pływalni.

Wszystkim gratulujemy sukcesów, poniżej końcowa klasyfikacja oraz galeria zdjęć z wręczenia nagród

Dziewczęta SP kl. IV (rocz. 2004) – STYL GRZBIETOWY 50m
I miejsce - Martyna Kierdelewicz SP 3 - 50,14
II miejsce - Gabriela Kaźmierczak SP 6 - 40,92
III miejsce - Julia Walesiuk SP 6 - 53,82
IV miejsce - Anastazja Siemieniuk SP 5 - 54,04
V miejsce - Magda Lunda SP 5 - 56,35
VI miejsce - Antonina Antoniuk SP 6 - 1.04,77

Chłopcy SP kl. IV (rocz. 2004) – STYL GRZBIETOWY 50m
I miejsce - Patryk Niewiarowski SP 2 - 43,59
II miejsce - Mateusz Zyskowski SP 5 - 48,52
III miejsce - Jakub Giermaniuk SP 5 - 53,37
IV miejsce - Marcel Tokajuk SP 6 - 53,55
V miejsce - Mikołaj Keczyński SP 6 - 53,80
VI miejsce - Kacper Zieliński SP 6 - 55,57
VII miejsce - Jakub Kościuczuk SP 6 - 55,85
VIII miejsce - Damian Iwaniuk SP 6 - 1.01,86
IX miejsce - Michał Danilewski SP 6 - 1.05,00

Dziewczęta SP kl. III (rocz. 2005) – STYL GRZBIETOWY 50m
I miejsce - Anna Kędyś SP 5 - 54,65
II miejsce - Natalia Culepa SP 5 - 1.02,51
III miejsce - Ada Kosakowska SP Narewka - 1.06,86
IV miejsce - Wiktoria Czepiel SP 6 - 1.07,49
V miejsce - Amelia Anchim SP Dubiny - 1.09,34
VI miejsce - Maja Kozłowska SP 6 - 1.10,03
VII miejsce - Monika Hackiewicz SP 5 - 1.10,09
VIII miejsce - Weronika Lasota SP 6 - 1.11,53
IX miejsce - Oliwia Fedorow SP 2 - 1.14,75
X miejsce - Wiktoria Pienzin SP 6 - 1.16,61
XI miejsce - Marcelina Olejnicka SP 6 - 1.19,77
XII miejsce - Jagna Samojlik SP 6 - 1.31,87
XIII miejsce - Joanna Bogdanowicz SP 6 - 1.32,97

Chłopcy SP kl. III (rocz. 2005) – STYL GRZBIETOWY 50m
I miejsce - Kacper Staniszewski SP 3 - 53,18
II miejsce - Szymon Tokajuk SP 6 - 55,76
III miejsce - Michał Mordań SP 2 - 59,45
IV miejsce - Grzegorz Golonko SP 3 - 1.03,16
V miejsce - Bartosz Sadowski SP 5 - 1.07,09
VI miejsce - Paweł Nazaruk SP 6 -1.13,60
VII miejsce - Oskar Baj SP 5 - 1.20,40
VIII miejsce - Konrad Karbowski SP 6 - 1.23,59
IX miejsce - Jakub Karbowski SP 6 - 1.28,36

Dziewczęta SP kl. II (rocz. 2006) – STYL GRZBIETOWY 50m
I miejsce - Weronika Sadowska SP 6 - 56,18
II miejsce - Gabriela Kierdelewicz SP 3 - 1.08,50
III miejsce - Natalia Hajduk SP 5 - 1.10,42
IV miejsce - Julia Szekalska SP 3 - 1.25,86
V miejsce - Zuzia Nazaruk SP 6 - 1.26,76
VI miejsce - Iga Pacholska SP 5 - 1.26,87
VII miejsce - Dominika Niestieruk SP 6 - 1.42,15
VIII miejsce - Gabrysia Iwaniuk SP 6 - 1.47,87

Chłopcy SP kl. II (rocz. 2006) – STYL GRZBIETOWY 50m
I miejsce - Jacek Jarzęcki SP 2 - 1.03,22
II miejsce - Jakub Kendyś SP 2 - 1.17,50
III miejsce - Marcin Worończuk SP 6 -1.20,55
IV miejsce - Konrad Muszkatel SP 2 - 1.27,84
V miejsce - Maciej Nazaruk SP 5 - 1.34,58

Dziewczęta SP kl. I (rocz. 2007 i młodsze) – STYL GRZBIETOWY 25m
I miejsce - Anna Ginszt SP Dubiny - 25,43
II miejsce - Dominika Oksentowicz SP 3 - 28,10
III miejsce - Ada Żukowicka SP 5 - 30,62
IV miejsce - Lena Małmyszko SP Dubicze - 40,01
V miejsce - Zosia Lasota SP 6 - 42,24
VI miejsce - Magdalena Łęczycka SP 2 - 42,41
VII miejsce - Gabrysia Ackiewicz (r.2008) SP 6 - 47,82
VIII miejsce - Ania Sajewicz (r.2008) SP 6 - 48,23
IX miejsce - Magda Kolada (r.2008) SP 6 - 49,60
X miejsce - Martyna Dutkowska (r.2008) SP 3 - 1.05,44

Chłopcy SP kl. I (rocz. 2007 i młodsi) – STYL GRZBIETOWY 25m
I miejsce - Filip Bogdanowicz SP 6 - 32,11
II miejsce - Filip Barduszko (r.2008) SP 3 - 36,12
III miejsce - Mateusz Szymańczuk SP 6 - 37,11
IV miejsce - Tymek Mysziewicz SP 5 - 40,76
V miejsce - Oskar Tellos SP 2 - 41,55
VI miejsce - Maksymilian Pryczynicz SP 3 - 47,94
VII miejsce - Bartek Birycki SP 6 - 55,45

Dziewczęta SP kl. IV (rocz. 2004) – STYL DOWOLNY 50m
I miejsce - Gabriela Kaźmierczak SP 6 - 45,13
II miejsce - Julia Walesiuk SP 6 - 47,74
III miejsce - Aleksandra Jurczuk SP 3 - 48,14
IV miejsce - Anastazja Siemieniuk SP 5 - 1.00,11
V miejsce - Magda Lunda SP 5 - 1.06,83

Chłopcy SP kl. IV (rocz. 2004) – STYL DOWOLNY 50m
I miejsce - Patryk Niewiarowski SP 2 - 41,95
II miejsce - Mateusz Zyskowski SP 5 - 46,28
III miejsce - Jakub Kościuczuk SP 6 - 48,36
IV miejsce - Kacper Zieliński SP 6 - 48,92
V miejsce - Marcel Tokajuk SP 6 - 55,33

Dziewczęta SP kl. III (rocz. 2005) – STYL DOWOLNY 50m
I miejsce - Anna Kędyś SP 5 - 56,48
II miejsce - Oliwia Fedorow SP 2 - 1.19,48

Chłopcy SP kl. III (rocz. 2005) – STYL DOWOLNY 50m
I miejsce - Kacper Staniszewski SP 3 - 52,68
II miejsce - Szymon Tokajuk SP 6 - 1.02,70
III miejsce - Grzegorz Golonko SP 3 - 1.06,67
IV miejsce - Michał Mordań SP 2 - 1.09,15
V miejsce - Bartosz Sadowski SP 5 - 1.18,18

Dziewczęta SP kl. IV (rocz. 2004) – STYL KLASYCZNY 50m
I miejsce - Anna Klimiuk SP 6 - 52,68

Chłopcy SP kl. IV (rocz. 2004) – STYL KLASYCZNY 50m
I miejsce - Jakub Giermaniuk SP 5 - 53,23
II miejsce - Damian Iwaniuk SP 6 - 1.00,88
III miejsce - Mikołaj Keczyński SP 6 - 1.05,64

Dziewczęta SP kl. IV (rocz. 2004) – STYL MOTYLKOWY 50m
I miejsce - Martyna Kierdelewicz SP 3 - 48,18
II miejsce - Anna Klimiuk SP 6 - 51,72
III miejsce - Aleksandra Jurczuk SP 3 - 55,49

hajnowka.org-01
hajnowka.org-02
hajnowka.org-03
hajnowka.org-04
hajnowka.org-05
hajnowka.org-06
hajnowka.org-07
hajnowka.org-08

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Dubicze Cerkiewne, Hajnówka, Narewka, Sport Tagi: , ,

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...