IV Zawody Wędkarskie nad Zalewem Bachmaty

15 czerwca na zbiorniku Bachmaty w Dubiczach Cerkiewnych spotkali się miłośnicy wędkarstwa.

W zawodach wzięli udział członkowie czterech hajnowskich kół wędkarskich i zaproszone drużyny z kół „Rozpiór” z Czeremchy i Koło „Orla” z Orli. W zawodach spławikowo-gruntowych wzięło udział 50 zawodników, w tym również kobiety i dzieci. Walka trwała do ostatniej sekundy.

freepik

freepik

Puchar o największą rybę zdobył Marcin Plis. Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową.

W kategorii seniorów 1 miejsce zajął Marcin Plis – Koło Miejskie w Hajnówce. 2 miejsce –  Artur Kiślak – Koło Miejskie w Hajnówce, 3 miejsce – Andrzej Nieciejowski – Koło Miejskie w Hajnówce, 4 miejsce – Sylwester Plasun – Koło Czeremcha, 5 miejsce – Szymon Nieciejowski – Koło Miejskie w Hajnówce, 6 miejsce – Wolamin Maciej – Koło Miejskie w Hajnówce.

W kategorii kobiet zwyciężyła Jolanta Klin z Koła Miejskiego w Hajnówce.

W kategorii juniorek 1 miejsce zajęła Martyna Gierasimiuk – Koło „Perkoz” w Hajnówce, 2 zaś Izabela Jaroszuk – Koło Miejskie w Hajnówce.

W kategorii juniorów 1 miejsce zajął Grzegorz Kalina – Koło „Orla”, 2 miejsce – Tomasz Niepogoda – Koło Miejskie w Hajnówce, 3 miejsce – Jakub Klin – Koło Miejskie w Hajnówce, 4 miejsce – Andrzej Gawryluk – Koło Miejskie w Hajnówce.