Jagiellonia vs Wisła

Ponad 16 tysięcy fanów piłki nożnej zgromadzonych na białostockim stadionie, z czego niemal 150 przyjezdnych, sportowa atmosfera na boisku i niesportowe zachowania niektórych kibiców – tak wyglądał wczorajszy mecz Ekstraklasy.

Wczoraj na Stadionie Miejskim w Białymstoku rozegrany został kolejny w tym sezonie mecz piłkarskiej Ekstraklasy. Tym razem Jagiellonia Białystok podejmowała u siebie drużynę Wisły Kraków. Na trybunach obiektu przy ulicy Słonecznej zasiadło ponad 16 tysięcy fanów piłki nożnej, w tym prawie 150 kibiców drużyny gości.

Trzech białostockich kibiców nie zostało wpuszczonych na stadion ze względu na fakt, iż byli nietrzeźwi. Kolejny fan drużyny gospodarzy został zatrzymany jeszcze przed meczem, w związku ze znieważeniem policjantów. 28-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, więc trafił do izby wytrzeźwień.

Po rozpoczęciu meczu, sportowej rywalizacji zawodników obu drużyn na płycie boiska towarzyszył doping publiczności. Niestety nie był to tylko gorący sportowy doping. Na trybunach pojawiały się również wulgaryzmy wykrzykiwane przez część kibiców. W trakcie drugiej połowy spotkania, nad trybunami gospodarzy rozwinięta została tzw. sektorówka.

Niestety część kibiców znajdujących się pod nią, wykorzystując flagę jako osłonę, odpaliła prawie 40 rac świetlnych. Teraz mundurowi ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia oraz osoby za nie odpowiedzialne.

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Sport

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...