Jakie podlaskie w 2020 roku? O wizji Platformy Obywatelskiej w Hajnówce

Choć do samorządowych wyborów jeszcze kilka miesięcy, przedstawiciele podlaskiej Platformy Obywatelskiej organizują spotkanie przedwyborcze w Hajnówce.

O koncepcji Podlaskiego w 2020 roku, pod hasłem „PO PODLASKIE 2020″ będą mogli porozmawiać wszyscy mieszkańcy powiatu hajnowskiego, którzy wybiorą się na spotkanie otwarte. 27 marca o 16:00 w Hajnowskim Domu Kultury będzie można wziąć udział w spotkaniu z przedstawicielami podlaskiego oddziału Platformy Obywatelskiej. Swój udział, jak poinformowała nas Anna Mierzyńska z biura podlaskiej PO, zapowiedzieli m.in. Marszałek Jarosław Dworzański, poseł Robert Tyszkiewicz oraz posłanka Barbara Kudrycka.

Z biura podlaskiej PO mamy też informacje, że dotychczas nie podjęto żadnych decyzji w sprawie kandydatur do jesiennych wyborów samorządowych. Platforma Obywatelska aktualnie zaangażowana jest w przygotowania do wyborów do Parlamentu Europejskiego i dopiero jesienią poznamy oficjalne listy kandydatów startujących w tegorocznych wyborach samorządowych.

popodlaskie

Relację z zaplanowanego na czwartek spotkania PO w Hajnówce, umieścimy na naszym portalu.

 

 

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Białowieża, Czeremcha, Czyże, Dubicze Cerkiewne, Hajnówka, Kleszczele, Narew, Narewka Tagi: , , ,

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...