Jam Session z tajemniczą wokalistką z Hajnówki

Jam Session w klubie Sześcian ul. Warszawska 30 Białystok.

Wczoraj miało miejsce wydarzenie kulturalne, którego patronatem medialnym był nasz dziennik Hajnowka.Org.  Klub Sześcian w Białymstoku zebrał miłośników bluesa i jazzu, którzy wspólnie utworzyli przepiękny koncert.

Jam Session w Sześcianie odbywa się w luźnej formie. Muzycy w tym czasie często improwizują, grają w tonacji zadanej przez innego z grających muzyków a nawet urozmaicają swoje partie.

Na scenie pojawia się również Renata, tajemnicza wokalista z Hajnówki z głosem o pięknym brzmieniu wspólnie z legendarnym Tomaszem Kamińskim. Cynamon grał z zespołem Nocna Zmiana Bluesa oraz Dżem.

Poniżej zamieszczamy fragment koncertu, wszystkie utwory są dostępne na naszym kanale Hajnowka.Org w YouTube.

Od ponad roku klub cieszy się coraz większym powodzeniem. Najlepsze koncerty, jam session odbywają się w co drugą środę. Na scenie Sześcianu usłyszeć można np. Sebastiana Riedla, Jurka Styczyńskiego, Jacka Dewódzkiego i wielu innych.

W każdy ostatni piątek miesiąca, cykliczna impreza tematyczna dla ludzi pozytywnie zakręconych, np. Piżam, czy Kicz Party. Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki razem z klubem Sześcian.

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Powiat białostocki Tagi: , ,

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...