Karta Dużej Rodziny w Hajnówce. Z podziękowaniami od prezydenta Komorowskiego

27 czerwca w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie pary prezydenckiej z przedstawicielami samorządów, które wprowadziły Kartę Dużej Rodziny. Wśród zaproszonych, na spotkanie przybył również Jerzy Sirak – Burmistrz Miasta Hajnówka.

Hajnówka, jako jeden z samorządów, które wprowadziły Kartę Dużej Rodziny, otrzymała specjalne podziękowania od prezydenta, Bronisława Komorowskiego.

karta dużej rodziny hajnówka

W Hajnówce kartę Dużej Rodziny posiadają 102 rodziny. Najliczniejsza z hajnowskich rodzin liczy 8 osób. Posiadanie Karty upoważnia członków danej rodziny do darmowych przejazdów komunikacją miejską. Pozwala na uzyskanie 50 % zniżki podczas wejścia do Parku Wodnego oraz uczestnictwa w zajęciach w Hajnowskim Domu Kultury i Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Kartę Dużej Rodziny mogą uzyskać rodziny posiadające na utrzymaniu troje lub więcej dzieci. Te mogą mieć do 18 lat lub do 24, jeśli studiują lub się uczą. Aby uzyskać Kartę Dużej Rodziny, należy złożyć odpowiedni formularz. Wnioski przyjmowane są w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Hajnówce.

Źródło: UM Hajnówka

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka Tagi: ,

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...