Każdy ma wizję rozwoju powiatu. Porozmawiajmy o tym

Trwają prace nad opracowaniem „Strategii zrównoważonego rozwoju powiatu hajnowskiego na lata 2015 – 2020”. W związku z tym, Starostwo Powiatowe w Hajnówce wraz z Dolnośląskim Centrum Rozwoju Lokalnego z Wrocławia, zapraszają na konsultacje społeczne.

Podczas konsultacji poruszane będą obszary związane ze strategicznymi założeniami strategii, partycypacyjnym określeniem priorytetowych celów. Wszystko po to, by zachować równowagę pomiędzy potrzebami społeczności, środowiska i gospodarki.

Podczas spotkania przedstawione zostaną wyniki analizy SWOT z I spotkania konsultacyjnego oraz wyniki prac nad diagnozą. Organizatorzy chcą wspólnie z uczestnikami wypracować wizję, misję oraz propozycje celów strategicznych tak, aby uzyskać spójny dokument, służący całej społeczności.

Wszyscy zainteresowani rozwojem i przyszłością powiatu hajnowskiego będą mogli wziąć udział w II otwartym spotkaniu konsultacyjnym, zaplanowanym na 1 lipca na 16:00. Spotkanie odbędzie się w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej z siedzibą przy ulicy 11 Listopada 24 w Hajnówce.

Informacje otrzymaliśmy od Emilii Korolczuk. Dziękujemy!

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Białowieża, Czeremcha, Czyże, Dubicze Cerkiewne, Hajnówka, Kleszczele, Narew, Narewka Tagi: ,

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...