Konkurs Nasze bezpieczeństwo

Hajnowscy policjanci zorganizowali i przeprowadzili powiatowy konkurs wiedzy o bezpieczeństwie pod hasłem „Nasze bezpieczeństwo”, skierowany do uczniów klas V szkół podstawowych. 

W związku ze zbliżającymi się wakacjami policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce zorganizowali i przeprowadzili konkurs wiedzy o bezpieczeństwie pod hasłem „Nasze bezpieczeństwo”. Przedsięwzięcie skierowane było do uczniów klas V szkół podstawowych z terenu powiatu hajnowskiego.

nasze-bezpieczenstwo

 

Jego celem było podsumowanie wiedzy najmłodszych na temat bezpieczeństwa, którą zdobyli podczas wcześniejszych spotkań profilaktycznych. Do konkursu przystąpiło 9 szkół z terenu całego powiatu.

Wczoraj nastąpiło rozstrzygnięcie, podczas którego wyłonieni zostali laureaci. Poziom przygotowania i wiedzy uczniów na ten temat był bardzo wysoki.

Najlepszymi okazali się uczniowie z Zespołu Szkół w nr 3 w Hajnówce, którzy zajęli pierwsze miejsce. Na drugiej pozycji uplasowali się uczniowie Zespołu Szkół w Narewce, natomiast trzecie miejsce należało do piątoklasistów z Zespołu Szkół w Kleszczelach.

nasze-bezpieczenstwo-1

 

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...