Konkurs Wędkarstwo w Obiektywie 2015

Polski Związek Wędkarski w Hajnówce organizuje konkurs fotograficzny Wędkarstwo w Obiektywie.

Koło Miejskie PZW w Hajnówce w celu pobudzenia młodzieży do aktywności twórczej i promocji wędkarstwa przez artystyczne fotografie organizuje konkurs fotograficzny „Wędkarstwo w Obiektywie”. Konkurs jest adresowany do młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych, wielbicieli przyrody i krajobrazu. Pełny regulamin jest dostępny na stronie PZW w tym miejscu.

Uczestnicy mogą zgłosić do konkursu 3 fotografie, które zostaną poddane ocenie przez Jury. Zdjęcia w  formacie A4 będę wyeksponowane na wystawie w Bibliotece Publicznej w Hajnówce co zobowiązuje fotografów do użycia smartfonów z większą rozdzielczością lub wykonania zdjęć aparatem fotograficznym.

Materiały w cyfrowym formacie jpg powinny zostać nagrane na płytę CD i razem z kartą zgłoszenia dostarczone do siedziby PZW w Hajnówce lub Miejskiej Biblioteki Publicznej, która konkurs objęła honorowym patronatem.

W konkursie przewidziane są nagrody za 3 pierwsze miejsca oraz nagroda publiczności i wyróżnienia. Termin przyjęcia prac upływa 30 września.

PZW-Hajnowka

 

Karta zgłoszenia w formacie pdf

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka Tagi: 

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...