Małe HDK z Hajnówki zobaczymy wiosną w Polsacie

Dziewczyny z zespołu Małe HDK z Hajnówki (Iza Karczewska, Dorota Sztyler, Ola Romaniuk, Wanda Ginszt, Marysia Sawicka i Kasia Drużba) pomyślnie przeszły pre casting w Białymstoku organizowany przez Must Be The Music. 22 stycznia wystąpiły na castingu głównym w Warszawie.

Małe HDK z instruktorką, Martą Gredel-Iwaniuk, w listopadzie ubiegłego roku z powodzeniem przeszło pre casting. Producent muzycznego show w Polsacie był zachwycony występem dziewczyn. Jednak na styczniowym castingu głównym głosy zebrane od jurorów były podzielone. Na tak opiniowali Kora i Adam Sztaba. Śpiewające zostały pochwalone za dobór repertuaru i śpiew na trzy głosy. Na nie byli Ela Zapendowska i Piotr Rogucki. Obydwoje nie byli zachwyceni repertuarem, ponadto Ela Zapendowska stwierdziła, że podobnych zespołów jak Małe HDK widziała już wiele.

zmniejszone zdjęcie małe hdk hajnówka

Zdjęcie dzięki uprzejmości Marty Gredel-Iwaniuk

Obecna edycja Must Be The Music nie zakłada dogrywki. W przypadku remisu głosów otrzymanych od jury, ostatecznym werdyktem jest negatywny.

Marta Gredel-Iwaniuk, instruktorka z Hajnowskiego Domu Kultury nie zaprzecza, że być może dziewczyny spróbują swoich sił w programie TVN-u. Jednak najpierw musi zakończyć się najbliższa edycja Must Be The Music i wygasnąć kontrakt.

Małe HDK w Polsacie zobaczymy już wiosną.

Źródło: Kurier Poranny

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka Tagi: ,

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...