Najlepszy dzielnicowy na Podlasiu jest w Hajnówce

W poniedziałek, 15 września, poznaliśmy najlepszych dzielnicowych z naszego regionu. To wówczas rozegrane zostały eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych, organizowane już po raz siódmy.

Pierwsze miejsce zajął mł. asp. Sebastian Kamieński z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce, pełniący służbę na Posterunku Policji w Białowieży. Drugie miejsce przypadło mł. asp. Anieli Kurzynie z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, trzecie zaś – sierż.. Pawłowi Supronikowi z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce.

Aby osiągnąć sukces, policjanci musieli najpierw zmierzyć się w konkursach na szczeblu powiatowym. Wówczas ze 181 funkcjonariuszy wyłoniono 28 najlepszych. Aby należeć do grona wyróżnionych, należało rozwiązać test składający się z 40 pytań. Finał wojewódzki był trudniejszy – test liczył 60 pytań, do tego trzeba było pokazać swoje umiejętności praktyczne.

We wtorek, 16 września, laureaci odebrali pamiątkowe puchary, a dwoje z nich wystartuje w rywalizacji najlepszych dzielnicowych w Polsce. Finał ogólnopolski odbędzie się w dniach 13 – 15 października w Szkole Policji w Katowicach.

policja1policja2

Zdjęcia: podlaska.policja.gov.pl

Zdjęcia: podlaska.policja.gov.pl

Źródło: KPP Hajnówka

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka, Za miedzą Tagi: ,

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...