Nakręć swój biznes i wygraj nagrody

Konkurs filmowy pod hasłem „Nakręć swój biznes” skierowany jest niemal do wszystkich. Nieważne, czy pomysł na założenie działalności gospodarczej jest jeszcze tylko w głowie, czy działalność jest już prowadzona. Najważniejsze, aby działalność przedsiębiorstwa była prowadzona na terenie województwa podlaskiego.

Co trzeba zrobić? Nakręcić krótki film reklamowy lub spot telewizyjny. Filmy należy przesyłać do 15 września.

Co ważne – komisja konkursowa nie będzie oceniała samego pomysły na biznes, a oryginalność podejścia do tematu. Cenione będą walory artystyczne, techniczne i promocyjne filmów oraz wykorzystanie technik filmowych.

W konkursie można wygrać kamery GoPro Hero + oraz otrzymać Nagrodę Publiczności. Główną nagroda zostanie przyznana przez Kapitułę Konkursową. W czasie trwania konkursu prace będą również oceniane przez internautów i poddawane głosowaniu. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na portalu powstawnynasiebie.pl. Pojawią się też w lokalnych mediach oraz na stronie internetowej Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego.

Nagrania wraz z formularzem należy dostarczyć lub przesłać na adres:

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego ul. Spółdzielcza 8 15-441 Białystok z dopiskiem „Nakręć swój biznes” (decyduje data dostarczenia formularza).

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 24 października podczas Uroczystej Gali Przedsiębiorczości – 20-lecia Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego.

nsb_plakat_medium

Źródło: Wrota Podlasia

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Białowieża, Czeremcha, Czyże, Dubicze Cerkiewne, Hajnówka, Kleszczele, Narew, Narewka Tagi: 

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...