Noc Sów

18 Kwietnia Białowieski Park Narodowy zaprasza do udziału w wydarzeniu NOC SÓW

Noc Sów to corocznie organizowane spotkania miłośników ptaków i przyrody. Uczestnicy wydarzenia odkrywają świat sów, dowiadują się o poszczególnych gatunkach sów i ich biologii oraz znaczenia w naszej kulturze.
noc-sow-1
Punktem kulminacyjnym imprezy jest wyjście w teren gdzie słuchacze uczą się rozpoznawać sowy przez ich nasłuchiwanie i wabienie. Całość odbywa się kwietniowej nocy, wtedy sowy są najbardziej aktywne.

BNP, Białowieska Akademia Bioróżnorodności Wejmutka, Polskie Towarzystwo Ochrony Ptaków zapraszają wszystkich już po raz czwarty na to edukacyjne wydarzenie.

noc-sow-2

W naszym regionie zostaną utworzone dwie grupy: Grupa Południe zlokalizowana w Białowieży oraz Grupa Północ w Starym Masiewie. Harmonogram przewiduje wykłady i pokazy filmów, nasłuchiwanie w terenie oraz ognisko na Filipówce i Zamoszu.

Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 17 a zakończenia możemy się spodziewać po 22-giej. Zapisywać się można do 17 kwietnia do grupy Południe – 603 661 288, e-mail: culture@bpn.com.pl a do grupy Północ u Nadleśniczego Andrzeja Karczewskiego, telefon 600 455 702.

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Białowieża, Narewka

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...