Oksana Predko i Nut Cane. Przebojem wskoczyli na antenę

Piosenka „Autobus” w wykonaniu Oksany Predko i Nut Cane to zwycięzca tegorocznej, 12-tej edycji ogólnopolskiego konkursu „Przebojem na antenę”. reprezentantka Polskiego Radia Olsztyn otrzymała 5 tysięcy złotych – nagrodę ufundowaną przez prezesa Polskiego Radia Białystok, Władysława Prochowicza. Dodatkowo piosnkę będzie można usłyszeć podczas koncertu „Białystok – Miasto Dobrej Muzyki”, zaplanowanego na 30 sierpnia w Białymstoku.

2 miejsce oraz nagrodę w wysokości 4 tysięcy złotych, ufundowaną przez Jerzego Siraka, burmistrza Hajnówka, otrzymał zespół Kamień, Kamień, Kamień. Reprezentant Polskiego Radia Łódź został wyróżniony za utwór „Ogień nieba”.

Trzy tysiące złotych i trzecie miejsce, to nagroda za utwór „Walcz”, ufundowana przez Włodzimierza Pietroczuka, starostę hajnowskiego. Przypadła w udziale zespołowi Hoyraky, reprezentującemu Polskie Radio Białystok.

Najlepszym zespołem, według internautów, okazał się reprezentant Polskiego Radia Opole, zespół Kacper. 1000 zł od dyrektora Hajnowskiego Domu Kultury, Rościsława Kuncewicza, zespół z Opola otrzymał za piosenkę „Hej lato witamy Cię”. Nagrodzony został również mikrofonem ufundowanym przez Macieja Żywnę, wojewodę podlaskiego.

Podczas niedzielnego finału konkursu „Przebojem na antenę” na hajnowskiej scenie zaprezentowało się 11 zespołów. Ich piosenki wcześniej zostały laureatami eliminacji przeprowadzonych w rozgłośniach regionalnych Polskiego Radia.

Na zakończenie imprezy, na scenie wystąpiła zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji, Stashka z zespołem. Tuż po niej, przed publicznością zaprezentował się zespół Ira.

Źródło: Polskie Radio Białystok

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka Tagi: ,

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...