Otrzymaliśmy dodatkowy pociąg na wakacje

Przewozy Regionalne uruchomiły dodatkowy pociąg relacji Hajnówka – Warszawa – Hajnówka.

Dodatkowy pociąg „Białowieża” relacji Hajnówka – Warszawa Wschodnia – Hajnówka to najważniejsza zmiana w nowym rozkładzie jazdy, który zacznie obowiązywać od niedzieli 14 czerwca. Pociąg będzie kursować od 27 czerwca do 29 sierpnia w każdą sobotę.

W relacji do Warszawy, na odcinku Hajnówka – Siedlce, jako pociąg REGIO, będzie odjeżdżał z Hajnówki o godz. 4:55, tj. tak jak od poniedziałku do piątku, natomiast od stacji Siedlce jako interREGIO. Przyjazd do stacji Warszawa Wschodnia o godz. 7:55. W drogę powrotną pociąg wyruszy z Warszawy Wschodniej o godz. 8:20, a do Hajnówki przyjedzie o godz. 11:20. Na odcinku Warszawa Wschodnia – Siedlce będzie kursował jako pociąg interREGIO, a dalej jako pociąg REGIO (odjazd z Siedlec o godz. 9:18), w zamian za pociąg REGIO odjeżdżający z Siedlec o godz. 8:21, który w soboty nie będzie kursował.

Przewoźnik informuje także, że pociąg „Białowieża” w piątki i niedziele będzie kursował w godzinach zbliżonych do obecnych ale na wszelki wypadek prosi o sprawdzenie rozkładu jazdy przed rozpoczęciem podróży.

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Czeremcha, Hajnówka

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...