Pierwsza w historii wyprzedaż garażowa. Już 27 lipca

Na niedzielę, 27 lipca, zaplanowano pierwszą w historii Hajnówki wyprzedaż garażową. To doskonała okazja do zrobienia porządku w szafie, mieszkaniu, garażu, piwnicy czy na strychu.

Każdy zainteresowany będzie mógł kupić, sprzedać lub wymienić to, co zajmuje mu miejsce. W wyprzedaży mogą brać udział również dzieci. Te będą miały za zadanie przygotować stoiska z zabawkami i sprzedawać na nich, pozostając pod opieką dorosłych.

W wyprzedaży mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, z wyjątkiem firm zajmujących się profesjonalną sprzedażą. Akcja obejmuje wszystkie z przedmiotów, które zalegają w domach i zajmują niepotrzebnie miejsce. Zabrania się handlowania przedmiotami nie dopuszczonymi do sprzedaży lub wymagającymi koncesji, takimi jak broń czy alkohol.

Sprzedający muszą zorganizować stoiska we własnym zakresie, ale tak naprawdę wystarczy choćby własny koc.

Wyprzedaż garażowa potrwa w godzinach 11:00 – 15:00 i odbędzie się na parkingu przed Urzędem Miasta, przy ulicy Aleksego Zina 1. Wstęp jest bezpłatny.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mailowym: garazowa.hajnowka@wp.pl lub pod numerami telefonu: 790 643 513 oraz 602 414 352.

wyprzedaż

Źródło: UM Hajnówka

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka Tagi: 

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...