Pieśni z wiarą, nadzieją i miłością będą rozbrzmiewać w Hajnówce

W sobotę, 7 czerwca, w Hajnowskim Domu Kultury o 11:00 rozpoczęły się przesłuchania konkursowe I Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Bułata Okudżawy.

26 uczestników zaprezentuje swoje umiejętności wokalne przed jury: Magdaleną Niewińską, aktorką scen muzycznych, laureatką I nagrody programu telewizyjnego „Szansa na sukces”, Justyną Porzezińską, trenerem wokalnym, laureatką Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych „Śpiewamy poezję” w Olsztynie oraz Dariuszem Skibińskim, aktorem, reżyserem, dyrektorem Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego „Wertep”.

3 uczestników przesłuchań to młodzi ludzie, którzy zgłosili się w kategorii dzieci i młodzieży od 10 do 17 lat. Pozostali uczestnicy to osoby dorosłe. Podczas przesłuchań konkursowych posłuchać będzie można nie tylko głosów z Hajnówki i Białegostoku, ale także Prużan, Świsłoczy, Krasnopola, Gliwic, Poznania, Bartoszyc czy Warszawy.

Najlepsi wystąpią na Koncercie Galowym 13 lipca w Amfiteatrze Miejskim w Hajnówce.

Przypomnijmy, organizatorem i dyrektorem Festiwalu jest Anatol Borowik, prezes zarządu Stowarzyszenia Społeczno – Kulturalnego GRANIE BEZ GRANIC. O organizacji I edycji Festiwalu pisaliśmy już tutaj.

Źródło: Anatol Borowik Facebook

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka Tagi: , , , , , ,

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...