Pijani nieletni za kierownicą

Policjanci zatrzymali dwóch nieletnich kierujących samochodami osobowymi.

W miniony weekend funkcjonariusze Policji zatrzymali dwóch 16-latków, którzy w stanie nietrzeźwości kierowali pojazdami. Pierwszy z nich został ujawniony w miniony piątek około godziny 21.00.

Wówczas dyżurny Policji otrzymał informację od innego kierowcy, że po centrum miasta porusza się pojazd, za „kółkiem” którego może siedzieć nietrzeźwy mężczyzna. Policjanci natychmiast ruszyli we wskazany rejon i zauważyli VW Passata, który odpowiadał przekazanemu opisowi.

Podczas kontroli drogowej okazało się, że kierującym jest 16-letni bielszczanin. Nieletni był pijany. Urządzenie podczas badania wykazało u niego blisko 1,5 promila alkoholu. Kolejny nieletni kierowca zatrzymany został przez mundurowych do kontroli drogowej następnego dnia około godziny 22.00 w gminie Bielsk Podlaski.

16-latek kierował daewoo z wynikiem blisko 0,8 promila alkoholu w organizmie. Obaj nieletni nie posiadali uprawnień do kierowania pojazdami. Zostali przekazani pod baczniejszą opiekę rodziców. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd rodzinny.

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Powiat bielski

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...