Podpowiadamy jak i gdzie spędzić Dzień Kobiet

Święto Pań już jutro, warto więc zarezerwować czas i wybrać ciekawą formę spędzenia dnia. Podpowiadamy, gdzie odbywają się imprezy i jakie atrakcje będą czekały na panie w tym dniu.

dzień kobiet

freepik

Hajnówka:

  • Supermarket „Batory” przy ul. Batorego 28 (od godziny 9:00): liczne promocje, bezpłatne porady i zabiegi kosmetyczne, analiza składu ciała, badanie poziomu cukru we krwi, bezpłatne upominki dla Pań, degustacje wyrobów cukierniczych oraz wiosenne grillowanie z Wojciechem Fortuną
  • Hajnowski Dom Kultury zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet. W programie występy zespołów tanecznych i wokalnych HDK. Początek imprezy o godzinie 16:00.

Czeremcha:

  • III Rajd Pieszy po obrzeżach Czeremchy, którego organizatorem jest Stowarzyszenie AIL „Omega”. Start o godzinie 12:00 sprzed Gminnego Ośrodka Kultury w Czeremsze. Trasa rajdu: Czeremcha – Kuzawa – Czeremcha. Na zakończenie planowane jest ognisko.

Dubicze Cerkiewne:

  • Spotkanie dla Pań w sali widowiskowej Domu Kultury w Dubiczach Cerkiewnych rozpocznie się o godzinie 15:00. W programie: koncert Kapeli Podlaskiej z Siemiatycz, spotkanie z władzami Samorządu Gminy, poczęstunek.

 

Źródło: Urząd Miasta Hajnówka,

Urząd Gminy Czeremcha,

Urząd Gminy Dubicze Cerkiewne

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Czeremcha, Dubicze Cerkiewne, Hajnówka

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...