Podsumowanie sylwestrowej nocy na Podlasiu

Sylwester i pierwsze godziny Nowego Roku upłynęły podlaskim policjantom bardzo pracowicie. W ponad 20 miejscowościach w naszym regionie władze lokalne zorganizowały imprezy sylwestrowe dla swoich mieszkańców. Pomimo skierowania na ulice zwiększonej liczby patroli, pracy było na tyle dużo, że zaistniała konieczność wydłużenia czasu służby policjantów. Dzięki ich staraniom obyło się bez tragicznych w skutkach zdarzeń. Zdecydowana większość interwencji związana była z drobnymi zakłóceniami porządku.

Miniony sylwester i pierwsze godziny Nowego Roku były czasem wytężonej pracy podlaskich policjantów. Lokalne władze w naszym regionie w ponad 20 miejscowościach zorganizowały zabawy sylwestrowe, które ściągnęły wielu chętnych na wspólne powitanie Nowego Roku. W celu zapewnienia porządku i bezpieczeństwa wszystkim osobom skierowano do służby odpowiednio zwiększoną liczbę policjantów. Jednak mundurowi mieli na tyle dużo pracy, że konieczne było przedłużenie czasu ich służby. Dzięki staraniom funkcjonariuszy nie było tragicznych w skutkach wypadków, ani poważnych zdarzeń kryminalnych, a jedynie drobne zakłócenia porządku.

Na drogach naszego regionu w tym czasie było wyjątkowo spokojnie. Pomimo niesprzyjającej aury i trudnych warunków panujących na trasach policjanci nie odnotowali poważnych zdarzeń drogowych. Od wczorajszego południa do dzisiejszego poranka na drogach Podlasia mundurowi zatrzymali 17 nietrzeźwych kierujących.

źródło: podlaska.policja.gov.pl

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka, Za miedzą

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...