Puszcza Hajnówka wygrywa u siebie 2:1

Puszcza Hajnówka pokonała u siebie Dąb Dąbrowa Białostocka 2:1.

Wczoraj u godzinie 14.00 gościliśmy na naszym boisku drużynę z Dąbrowy Białostockiej Dąb. Dąb w poprzedniej kolejce przegrał 2 bramkami z zespołem TUR z Bielska Podlaskiego. Tym razem również nie miał szczęścia.

Puszcza Hajnówka pokonała Dąb Dąbrowa Białostocka 2:1 do przerwy 1:1. Pierwszą bramka padła już w 16 minucie a zdobył ją dla gości Piotr Bondziul. Bramkę dla Puszczy zdobył w pierwszej połowie Robert Sokół (43′) oraz w drugiej części meczu Tomek Hudoń (85′).

KS Puszcza, trener Piotr Pawluczuk : Norbert Jendruczek – Michał Lewczuk, Łukasz Jendras, Michał Lewczuk Sanni, Maciej Wilenta ( Łukasz Milcz), Karol Sipko, Tomek Hudoń, Adam Langa, Sebastian Czurak (Karol Chrzanowski), Robert Sokół (Patryk Sienkiewicz), Robert Langa (Tomek Czerniawski)