Region Puszczy Białowieskiej z promocją w warszawskiej Promenadzie

W dwudniowym evencie promocyjnym w warszawskim Atrium Promenada wezmą udział przedstawiciele Lokalnej Organizacji Turystycznej „Region Puszczy Białowieskiej”.

LOT Region Puszczy Białowieskiej

Impreza promocyjna rozpocznie się 28 czerwca, w sobotę i będzie trwać w godzinach pracy Promenady do niedzieli. Głównym jej celem jest promowanie aktywnego odpoczynku w turystycznie atrakcyjnym regionie Puszczy Białowieskiej.

Przedsmak Krainy Żubra to możliwość degustacji leśnych miodów, dobrego chleba, carskiego sera i ziół z lasu. Na dzieci czeka moc atrakcji: konkursy z nagrodami, śpiew leśnych ptaków. Najmłodsi wezmą udział w przygotowywaniu wielkich ksiąg lasu, leśnych masek oraz wizytówek. Na sobotę zaplanowano spektakl „Zmysły” w wykonaniu A3Teatr. W niedzielę odwiedzających „Promenadę” czeka nie lada atrakcja: żywiołowy koncert Zespołu Czeremszyna.

Podczas dwudniowej akcji promocyjnej podkreślane będą największe walory regionu Puszczy Białowieskiej: magiczne miejsca, unikatowy kompleks leśny w skali Europy, ekologiczne tereny i czyste powietrze oraz miejsce zamieszkania największego ssaka lądowego Europy – żubra.

Źródło: portal Atrium Promenada

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Białowieża, Za miedzą Tagi: ,

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...