Rozbój na ulicy 3-go Maja

Hajnowscy policjanci zatrzymali po krótkim pościgu dwóch nieletnich podejrzanych o zaatakowanie nietrzeźwego 42-latka. Teraz zachowaniem 15 i 16-latka zajmie się sąd rodzinny.

W ubiegłą sobotę tuż przed północą dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce został powiadomiony o usiłowaniu rozboju, do którego doszło na ulicy 3-go Maja.

We wskazane miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci wydziału patrolowo – interwencyjnego. Tam mundurowi zastali pokrzywdzonego 42-latka w rozmowie, z którym ustalili, że po wyjściu ze sklepu został on zaatakowany przez młodych mężczyzn.

Z relacji ofiary wynikało, że gdy jeden ze sprawców włożył rękę do jego kieszeni, drugi uderzył go w twarz. Mężczyźnie, mimo że był pod wpływem alkoholu, udało się odepchnąć napastników, po czym zadzwonił na Policję. Funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania sprawców i już po chwili zauważyli uciekające na ich widok osoby.

Po krótkim pościgu mundurowi zatrzymali dwóch podejrzanych o usiłowanie rozboju nieletnich mieszkańców Hajnówki w wieku 15 i 16 lat. Okazało się, że jeden z nich przebywał na przepustce z ośrodka wychowawczego. Teraz postępowaniem nastolatków zajmie się sąd rodzinny

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...