Siatkówka plażowa w Białowieży. Najlepsi siatkarze są z Narewki

15 czerwca na stadionie gminnym w Białowieży odbył się turniej o puchar Dyrektora Białowieskiego Ośrodka Kultury w siatkówce plażowej.

12 par z całego województwa, mimo niepogody, wzięło udział w zmaganiach organizowanego po raz drugi turnieju. Został on rozegrany tzw. systemem brazylijskim, do dwóch wygranych setów.

siatkowka plażowa freepik

Turniej, po emocjonującym finale, wygrali Dawid Skiepko i Michał Suchodoła z Narewki. Na drugim miejscu uplasowali się Janusz Ignaciuk z Andrzejem Ignaciukiem z Lewkowa. Trzecie miejsce zajęli Daniel Ostaszewski z Amirem Aziz z Białegostoku. Czwarte zaś: Patryk Waszkiewicz z Adamem Waszkiewiczem z Białowieży. Cztery najlepsze zespoły otrzymały medale, puchary oraz nagrody rzeczowe. Wszystkie wręczył wójt gminy Białowieża, Albert Litwinowicz.

Kolejne miejsca turnieju przedstawiają się następująco:

5-6. M. Gutowski/ P. Sienkiewicz (Białowieża), M. Dawidziuk/ J. Jakimiuk (Hajnówka)

7-8. T. Androsiuk/ P. Androsiuk (Białowieża), J. Hackiewicz/ T. Żornaczuk (Hajnówka)

9-11. A. Bloch/ D. Kazimierczak (Białowieża), W. Rogowicki/ P. Piszczatowski (Białystok), M. Waszkiewicz/ K. Waszkiewicz (Białowieża)

12. A. Onopryjuk/ W. Pótorak (Hajnówka).

Źródło: portal Starostwa Powiatowego w Hajnówce