Świetny występ Puszczy Hajnówka na GRYFIK CUP 2014

21 czerwca w Gródku rozegrany został Turniej o Puchar Wójta Gminy Gródek. Rozgrywki podzielone były na trzy kategorie wiekowe. Klub Sportowy Puszcza wystąpił w dwóch z nich: rocznik 2007 – 2008 oraz rocznik 2005 – 2006.

Najmłodsi hajnowscy piłkarze zmierzyli się z Gryfikiem Gródek, Talentem Bielsk Podlaski, Piastem Białystok oraz Falkonem Sokółka. Trzy mecze zostały wygrane, jeden przegrany – co dało maluchom pierwsze miejsce. Zostali zwycięzcami Turnieju! Najlepszym piłkarzem Turnieju został Kacper Bedkowski.

Druga grupa hajnowskich piłkarzy, starsza rocznikowo, zmierzyła się z drużynami Piasta Białystok, AP Talent Białystok, AP Talent Bielsk Podlaski i Pogoń Łapy. Drugą grupę tworzyły zespoły OSiR Hajnówka, Rudnia Zabłudów, Gryfik Gródek oraz Falkon Sokółka. Do półfinałów awansowały dwa najlepsze zespoły z każdej z grupy. Po trzech wygranych meczach (porażka jedynie z AP Talent Białystok), drużyna hajnowskich piłkarzy zmierzyła się z zespołem OSiR i wygrała 1:0, awansując do finały. W meczu finałowym piłkarze zmierzyli się z drużyną Talent Białystok. O wyniku turnieju zadecydowały rzuty karne i tutaj lepsi okazali się zawodnicy Talent Białystok, wygrywając Turniej w Gródku w kategorii wiekowej 2005/2006.

Organizatorem Turnieju była Uczniowska Szkółka Sportowa „GRYFIK” oraz Urząd Gminy w Gródku.

Źródło: KS Puszcza Hajnówka facebook

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka, Sport, Za miedzą Tagi: 

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...