Szkolenia dla osób ubezpieczonych w KRUS i odchodzących z rolnictwa

Urząd Gminy Białowieża zaprasza do wzięciu udziału w bezpłatnych szkoleniach dla rolników ubezpieczonych w KRUS oraz ich domowników. W projekcie „Nowe kwalifikacje – nowe możliwości – szkolenia dla osób odchodzących z rolnictwa” mogą wziąć osoby ubezpieczone w KRUS, zamieszkujące teren województwa podlaskiego w gminie wiejskiej, miejsko-wiejskiej bądź w mieście do 25 tysięcy mieszkańców oraz chcące podjąć zatrudnienie w obszarach niezwiązanych z działalnością rolniczą.

unia europejska logo

Źródło: szansanasukces

W ramach projektu można zdobyć kwalifikacje w zawodzie: przedstawiciela handlowego, kucharza, montera urządzeń energii odnawialnej, a także zdobyć prawo jazdy na kat. C i D. Dodatkowo zdobycie kwalifikacji przedstawiciela handlowego i kucharza to także kurs na prawo jazdy kat. B.

Organizatorzy zapewniają zwrot kosztów dojazdu na zajęcia, catering i bezpłatne materiały szkoleniowe. Nabór do projektu jest ciągły. Więcej informacji uzyskać można na stronie instytucji organizującej szkolenia, Polskiego Stowarzyszenia Doradczego i Konsultingowego z siedzibą w Białymstoku.

Źródło: Urząd Gminy Białowieża

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Białowieża, Czeremcha, Czyże, Dubicze Cerkiewne, Hajnówka, Kleszczele, Narew, Narewka Tagi: , ,

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...