Sztafeta przełajowa w Hajnówce

16 października rozegrane zostały zawody w drużynowym bieganiu przełajowym. Szkoły podstawowe startowały na dystansie 10×800 a gimnazjalne 10×1000 metrów.

Klasyfikacja końcowa

Sztafety SP DZIEWCZĄT

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Narewce

(skład sztafety: Potaniec Wiktoria, Zielińska Aleksandra, Kalinowska Aleksandra, Lewsza Kinga, Stepaniuk Patrycja, Krasnopolska Weronika, Lasota Magdalena, Bołtryk Joanna, Borowska Izabela, Lasota Julia, Sakowicz Agata). Opiekunowie – Alina Awruk, Mirosław Krasnopolski, Michał Panfiluk)

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6 w Hajnówce

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce

IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Hajnówce

Sztafety SP CHŁOPCY

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Narwi

(skład sztafety: Poskrobko Bartek, Oksentiuk Andrzej, Golonko Janusz, Chodakowski Patryk, Siemiończyk Julian, Szwarc Łukasz, Kostiuczuk Paweł, Kononiuk Adam, Lelo Jakub, Andrzejczyk Jakub, Bańkowski Janusz, Żakiewicz Maciej). Opiekun – Mirosław Chilimoniuk).

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Narewce

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 w Hajnówce

IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce

V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Hajnówce

Sztafety PG DZIEWCZĄT

I miejsce – Gimnazjum nr 2 w Hajnówce

(skład sztafety: Karbowska Gabriela, Wiertel Natalia, Karpiuk Diana, Klimiuk Justyna, Szymańska Adżelina, Wasiluk Natalia, Iwaniuk Aleksandra, Nowik Magdalena, Ostapczuk Ewa, Dykiert Andżelika, Bielaska Kamila. Opiekun – Alina Żukowicka).

II miejsce – Gimnazjum w Narewce

III miejsce – Gimnazjum nr 3 w Hajnówce

IV miejsce – Gimnazjum w Narwi

V miejsce – Gimnazjum nr 1 w Hajnówce

Sztafety PG CHŁOPCÓW

I miejsce – Gimnazjum z Narwi

(skład sztafety: Predko Łukasz, Kotowicz Jakub, Sosnowski Andrzej, Szwarc Marek, Kononiuk Krzysztof, Snarski Arkadiusz, Sosnowski Bogdan, Bańkowski Mateusz, Zankiewicz Łukasz, Łukaszuk Daniel, Mińko Daniel, Wawrzeniuk Jakub, Jakubiak Paweł, Gromotowicz Dawid). Opiekun – Jerzy Kopiejczyk)

II miejsce – Gimnazjum nr 1 w Hajnówce

III miejsce – Gimnazjum nr 2 w Hajnówce

IV miejsce – Gimnazjum w Narewce

Awans do finałów grupy południowej uzyskały po trzy sztafety dziewcząt i cztery chłopców z każdego rocznika.

FINAŁY Grupy Południowej odbędą się dnia 25 marca 2015 r. w Supraślu:

  • o godz.1000 – Szkoły Podstawowe
  • o godz.1130 – Szkoły Gimnazjalne

04-1

08-1

10-1

14-1

16-1

17-1

22-1

Materiał dzięki uprzejmości Pana Janusza Ludwiczaka

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka, Narew, Narewka, Sport Tagi: , , ,

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości