Umysł Przyłapany. Na wystawie w Białostockim Parku Naukowo – Technologicznym

W dniach od 6 do 9 września na terenie Białostockiego Parku Naukowo – Technologicznego będzie można obejrzeć wystawę „Umysł Przyłapany”.

Wystawa została stworzona przez specjalistów z Centrum Nauki Kopernik. Jest świetnym pomysłem na spędzenia wolnego czasu nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych.

Podczas 4 dni udostępnienia wystawy, będzie można zobaczyć 13 interaktywnych eksponatów, które zaprezentują pułapki, jakie zastawia na nasz umysł mózg. Będzie można dotknąć eksponatów i przetestować je na własnej skórze. Nie zabraknie śmiechu, ciekawości oraz zdumienia.

Jak mówi jeden z twórców wystawy, dr hab. Jan Brzeski z Centrum Nauki Kopernik: „Wystawa „przyłapuje” umysł zwiedzającego i ukazuje, że to co postrzegamy jako rzeczywistość, jest raczej jej obrazem wytworzonym w mózgu. Nie zawsze to co widzimy jest takie, jak nam się wydaje.”

banerumysl_pl

Wstęp na wystawę jest wolny. Najpierw jednak należy zarejestrować się za pośrednictwem e-maila: bpnt@bpnt.bialystok.pl, telefonicznie pod numerem 533 553 204 lub osobiście w godzinach 7:30 – 15:30 w sekretariacie Białostockiego Parku Naukowo – Technologicznego przy ulicy Żurawiej 71 w Białymstoku.

Zapisy przyjmowane są na konkretną pełną godzinę oraz konkretny dzień. Wystawa będzie udostępniona w dniach 6 – 7 września w godzinach 12:00 – 18:00 oraz w dniach 8 – 9 września w godzinach 9:00 – 15:00.

My już się zapisaliśmy!

Źródło: Wrota Podlasia

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Za miedzą Tagi: , ,

Udostępnij Wiadomość

Podobne posty

Loading Facebook Comments ...