VI edycja turnieju w tenisie stołowym

11 listopada w Zespole Szkól nr  w Hajnówce odbył się Indywidualny Turniej w Tenisie Stołowym im. J. Leszczyńskiego.

W tegorocznej VI już edycji wzięło udział 57 zawodników. Turniej został rozegrany w kategoriach:

  • szkół podstawowych
  • szkół gimnazjalnych
  • szkół ponadgimnazjalnych
  • seniorów
  • oldbojów

Zawodnicy za miejsca I - III otrzymali pamiątkowe medale, a zwycięzcy w kategorii seniora, seniorki i oldboja – statuetki. Najstarszym zawodnikiem na turnieju był 77-letni Edward Poniecki, który otrzymał nagrodę w postaci ciekawej statuetki.

Klasyfikacja końcowa:
Kategoria dziewcząt SP kl. IV i mł.
I miejsce – Kasia Ziniewicz (SP Czeremcha)
II miejsce – Marlena Markiewicz (SP Czeremcha)
III miejsce – Weronika Januszyk (SP Czeremcha)

Kategoria chłopców SP kl. IV i mł.
I miejsce – Michał Ginszt (SP Dubiny)
II miejsce – Damian Niesterczuk (SP Dubiny)

Kategoria dziewcząt SP kl. V i VI
I miejsce – Kasia Ziniewicz (SP Czeremcha)
II miejsce – Weronika Daniluk (SP Czeremcha)
III miejsce – Paulina Paczuska(SP Czeremcha)

Kategoria chłopców SP kl. V i VI
I miejsce – Michał Ginszt (SP Dubiny)
II miejsce – Mateusz Nikonczuk (SP 3 Hajnówka)
III miejsce – Karol Grygoruk (SP 2 Hajnówka)

Kategoria dziewcząt PG kl. III - I
I miejsce – Wiktoria Sośniuk (PG Czeremcha)
II miejsce – Aneta Jawdosiuk (PG Czeremcha)
III miejsce – Sylwia Turkewicz (PG Czeremcha)

Kategoria chłopców PG kl. III - I
I miejsce – Damian Ancutko (PG Narewka)
II miejsce – Tomasz Selwesiuk (PG Dubiny)
III miejsce – Aleksander Ostrowierch (PG DNJB Hajnówka)

Kategoria dziewcząt SPG kl. III - I
I miejsce – Wiktoria Sośniuk (PG Czeremcha)
II miejsce – Beata Struk (ZSZ Hajnówka)
III miejsce – Rozalia Kraśko (I LO Hajnówka)

Kategoria chłopców SPG kl. III - I
I miejsce – Paweł Łukaniuk (Technikum Elektryczne w Białymstoku)
II miejsce – Rafał Gutowski ( ZSZ Hajnówka)
III miejsce – Jan Ostrowierch (Technikum Leśne w Białowieży)

Kategoria seniorek
I miejsce – Alina Awruk (nauczycielka WF w Narewce)
II miejsce – Paulina Weremiuk (Narewka)
III miejsce – Beata Struk (Czeremcha)

Kategoria seniorów
I miejsce – Artur Górski (Bielsk Podlaski)
II miejsce – Marcin Romanowski (Bielsk Podlaski)
III miejsce – Damian Bańkowski (Bielsk Podlaski)
IV miejsce – Łukasz Worszył (Bielsk Podlaski)

Kategoria oldboje
I miejsce – Cezary Falkowski (Bielsk Podlaski)
II miejsce – Mirosław Wołkowycki (Bielsk Podlaski)
II miejsce – Janusz Ludwiczak (Hajnówka)
IV miejsce – Jerzy Mieczyński (Hajnówka)

mechanik samochodowy Hajnówka

Forum Hajnówka - Dołącz do dyskusji o tym artykule

Region: Hajnówka, Sport Tagi: ,

Udostępnij Wiadomość

Ostatnie wiadomości

Loading Facebook Comments ...